1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çocuk Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çocuk Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çocuk Doğurmak tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çocuk görmek, görülme biçimine ve rüya sahibine göre farklı anlamlar içermektedir.

Rüyada çocuk görmek, genel olarak hayırlı bir rüyadır. Birden çok çocuk görmek, beklenmeyen bir yerden gelecek olan paraya işarettir. Kadının çocuk görmesi, anne olmak istemesiyle eşdeğer tutulmaktadır.

Erkek çocuk görülmesi iyi haber, kız çocuk olması ise üzüntü ve düşman manalarına gelmektedir. Hasta bir çocuk görmek ise düşmanların hasta olduğuna işaret etmektedir.

 

Rüyada çocuk doğurmak, kadının görmesi durumunda sıkıntılarından kurtulacağına delalettir. Erkeğin görmesi ise hastalık ya da bela olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Rüyada çocuk emzirmek, yakın zamanda hamilelik haberi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çocuk Bakmak

Rüyada çocuk bakmak, rüya sahibinin çocuksu tavırlarına kulak vermesi gerektiğine delalettir. Çocuk bakıcısı görmek ise çocuksu yanı daha fazla dışarı çıkarmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk

Rüyada erkek çocuk görmek, iyi haber olarak adlandırılmaktadır. Yeni işe ya da terfiye işaret etmektedir. Aynı zamanda da yakın çevreyle ilgili müjdeli habere de yorulmaktadır.

Rüyada Kız Çocuk

Rüyada kız çocuk görmek, üzücü habere delalettir. Kişinin iş ve özel hayatının sıkıntıya gireceğine yorulmaktadır.

HABERE YORUM KAT