1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çocuğunu Dövmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çocuğunu Dövmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çocuğunu Dövmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çocuğunu Dövmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını son dakika ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Oğlunu Dövmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çocuğunu dövmek, güzel günler geçirmeye delalet etmektedir. Aynı zamanda da kamu görevinde makam sahibi olunacağını da işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu dövmek, tüm sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişilerin dileklerinin kabul olacağına ve maddi anlamda güçleneceğine delalettir. Öte yandan bazı sırların afişe olacağına ve huzurun kaçacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Rüyada oğlunu dövmek, kamu alanında makam olarak görülmektedir. İlişki konusunda da sıkıntısız bir evreye delalet etmektedir. Olması istenilen tüm durumların gerçekleşeceğine işarettir. aynı zamanda da birinin cimriliği yüzünden zor günler geçirmeye ve hastalıklara işaret etmektedir.

ruyada-cocuk-dovmek.jpg

Rüyada Birine Tokat Atmak

Rüyada birine tokat atmak, görülen kişinin hatalı davranışlarına ve bu davranışlardan ötürü zarar göreceğine delalettir. Aynı zamanda da görülen kişiye sahip çıkmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek

Rüyada başkasının çocuğunu dövmek, iyi kalpliliğin sembolüdür. Gelirin artacağına ve istenilen hayata erişileceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda da kişilerin sorun yaşayacaklarına ve dara düşeceklerine de delalet etmektedir.

HABERE YORUM KAT