1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çivi Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çivi Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çivi Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çivi Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çivi Çaktığını Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çivi görmek, rüya sahibinin acı çekeceği olaylar yaşayacağına delalettir. Duygu yoğunluğunun hakim olacağı ve karar vermede zorlanacağının göstergesidir.

Rüyada çivi görmek, uzun süreli olarak etkisini gösterecek olaylar yaşanacağına delalettir. Bu zor durumdan kurtulmak için yoğun gayret gösterileceğine delalettir. Sabırlı davranılması halinde olumlu sonuçlar alınacaktır.

Rüyada Çivi Çaktığını Görmek

Rüyada çivi çaktığını görmek, kötü günlerin uzaklaşacağı ve refah bir hayat sürüleceğine delalet etmekte olan rüyadır.

Rüyada Çivi Batması

Rüyada çivi batması, zor bir sürece girileceğine ve rüya sahibinin boşluğa düşeceğine delalettir. Bu durumda sabredilmesi halinde sorunların çözüme erişeceğine işarettir.

ruyada-civi-gormek.jpg

Rüyada Çivi Yutmak

Rüyada çivi yutmak, çalışılması halinde ortadan kalkacak olan soruna delalettir. Bu sorunun büyütülmemesi gerektiğini içeren bir anlam taşımaktadır.

Rüyada Çivi Toplamak

Rüyada çivi toplamak, yanlış işler yapmaya delalettir. Diğer insanları enayi yerine koyma denemelerinin sonuçsuz kalacağına ve rüya sahibinin aptal durumuna düşeceğine işarettir.

Rüyada Çivi Sökmek

Rüyada çivi sökmek, kişinin manevi konuda yükseleceği ve inançları dahilinde yaşayacağı manasına gelmektedir.

HABERE YORUM KAT