1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çita Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çita Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çita Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çita Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çita Isırması tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çita görmek, rüya sahibine kötü amaçlarla yaklaşan kişilere delalettir. Bu kişilerin kötü planları olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada çita görmek, rüya sahibinin iş ve özel hayatının fazlasıyla kıskanıldığını ifade etmektedir. Ancak bu kişilerin kısa sürede fark edileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çita Isırması

Rüyada çita ısırması, kişinin zarar göreceği ve kıskançlık duyan kişiler tarafından üzüleceği işaret edilmektedir. Bu kişilerin nankör olacağı ve güven kıracak davranışlar içinde bulunacağı manasını taşımaktadır.

Rüyada Çita Kovalaması

Rüyada çita kovalaması, kötü duruma sokulmak için bazı kişilerin elinden geleni yapacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda da başarılarından nemalanan kişilerin varlığına da delalettir.

Rüyada Çıta Saldırısı Görmek

Rüyada çita saldırısı görmek, düşmanlara karşı yenilgiye uğrayacağına ve zorlu günler yaşayacağına delalettir. Bundan ötürü de maddi gücün kaybına ve yoksulluğa işaret eden rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Çita Yavrusu Görmek

Rüyada çita yavrusu görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olacağına delalettir. Aynı zamanda da güçsüz düşman biçiminde de anlam taşımaktadır.

Rüyada Çita Bal Görmek

Rüyada çita bal görmek, iş hayatının büyüyeceğine ve bereketli bir hayat sürüleceğine işarettir.

HABERE YORUM KAT