1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çiş Yaptığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çiş Yaptığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Büyük Çişini Yaptığını Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çiş yaptığını görmek, zenginlik ibaresidir. Rüya sahibinin maddi açıdan zorluk yaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada çiş yapmak, kişilerin memleketlerine döneceklerine ve bunun için ufak bir bahanenin vesile olacağına işarettir. Rüya sahibinin ticaretle uğraşması durumunda zarar göreceği biçiminde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Çişini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük çişini yaptığını görmek, mal mülk sahibi olmaya yorulur. Bu malı kullanarak kazancını daha da arttıracağına delalettir. Aynı zamanda da gurbet manasına gelmektedir.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada altına kaka yaptığını görmek, altın manasına gelir. Rüya sahibi yüklü kazançlara konacak ve ailesine destek olacaktır.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibine köstek olan her şeyi hayatından çıkaracağına işarettir. Rüyada tuvalete girmek ise bu amacını gerçekleştirmek için atılan ilk girişimler olarak kendini göstermektedir.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, iş hayatındaki yeniliklere delalettir. İş hayatında makam sahibi olunmaya ya da iş değişikliği sonrasında refah bir hayat sürmeye yorulmaktadır.

HABERE YORUM KAT