1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çiş Görmek ne demek, ne anlama gelir?
Rüyada Çiş Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çiş Görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada Çiş Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, tabirinide sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çiş görmek, hastalıkların son bulacağı, bereketli bir sürece girileceği, iş hayatında yoğun bir dönem olacağı ve mutlu haberler alacağı manalarını içermektedir.

Rüyada çiş görmek, güzel haberler almaya ve uzun zamandır görülmeyen biriyle yeniden buluşulacağına işarettir. Öte yandan bu rüya kötü girişimler içinde olunduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada Sidik İçmek

Rüyada sidik içmek, hiçbir çıkar yolun olmadığı bir olayın gündeme geleceğine delalettir. Bu yüzden rüya sahibinin tehlikeli işler içine gireceğine de yorulur.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüyada sidik yapmak, rüya sahibinin etrafındakileri üzecek ve ayıplanacağı bir girişim içerisinde olacağına delalettir. Bu girişim yüzünden fazlasıyla mutsuz olunacaktır.

ruyada-cis-gormek.jpg

Rüyada Sidik Bulaşması

Rüyada sidik bulaşması, kısmet manasına gelmektedir. Maddi manevi bolluğa işaret etmektedir. Aynı zamanda da aileden gelecek olan yardımı da temsil etmektedir.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu almak, birinin önerisiyle doğru yolun bulunacağını işaret etmektedir. Günahtan dönüleceğine ve hatanın farkına varılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının İşediğini Görmek

Rüyada başkasının işediğini görmek, iş ortaklığı manasına gelmektedir.

HABERE YORUM KAT