1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çığ Görmek ne demek, Rüyada Çığ ne anlama gelir?
Rüyada Çığ Görmek ne demek, Rüyada Çığ ne anlama gelir?

Rüyada Çığ Görmek ne demek, Rüyada Çığ ne anlama gelir?

Rüyada Çığ Görmek ne demek, nasıl yorumlanır? bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak bir çok kaynaktan araştırdık. Bu içerikte ayrıca, Rüyada Çığ Düştüğünü Görmek tabirini de sizlere aktaracağız. Rüyanız hayırlara vesile olsun.

A+A-

Rüyada çığ görmek, iyi anlamlar içermeyen bir rüyadır. Başkalarının rüya sahibinin hayatına karışacak olan kişileri de simgeler. Bu yüzden yılların birikimi ve düzeni zaman içerisinde yok olacaktır.

Rüyada çığ görmek, hayal kırıklığı ve pişmanlık olarak ifade etmektedir. Rüya sahibinin rahatlamak için gözyaşı dökeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çığ Düştüğünü Görmek

Rüyada çığ düştüğünü görmek, umulmadık bir olay yaşamaya delalet etmektedir. Birdenbire farklı gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir. Bu süreçten bir şey anlaşılmayacağı manasını da içermektedir.

Rüyada Çığ Altında Kalmak

Rüyada çığ altında kalmak, imanını sarsacak ve etkisini hissettirecek olaylar yaşamaya delalettir. Uzun süreli olarak bu olaylardan kendini alıkoyamayacaktır.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek, hayırlı bir rüya değildir. Düşmanlıklara işaret etmektedir. Stresli ve sinirli bir hayat yaşanacağına yorulmaktadır. Çok sevdiğiniz kişilerden nefret duymaya başlanılacağına delalet etmektedir.

gormek.jpg

Rüyada Kartopu Görmek

Rüyada kartopu görmek, huzurlu yuva manasına gelmektedir. Aynı zamanda da istenilen iş hayatlarına erişilebileceğinin de göstergesidir.

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyasında kardan adam görmek, istemeden zarar ve kayıp yaşanacağına delalet etmektedir. Hileli işlere girileceğine ve bundan para kazanılsa da huzurun kaybolacağına işarettir.

HABERE YORUM KAT