1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çeyrek Görmek
Rüyada Çeyrek Görmek

Rüyada Çeyrek Görmek

Rüyada çeyrek görmek, yarım kalmış planlar ve beklenen istekler olarak ifade edilmektedir. Kişinin biraz daha beklemesi gerektiğine yorulmaktadır.

A+A-

Rüyada çeyrek görmek, mutlu haberler almak için biraz daha beklenileceğine işarettir. Ancak bu beklemenin uzun sürecine yorulur. Rüyada çeyrek görmek, miras sorunlarının çıkacağına ve uzun süreli olarak çözülmeyeceğine de delalettir. Kişilerin maddi anlamda gelişme gösteremeyeceğine ve olduğu yerde sayacağını da işaret etmektedir.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, kutlama olarak yorulur. Aile içindeki söz ya da nişan olarak adlandırılmaktadır. Bu yüzden telaşlı bir zamana delalettir.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüyada çeyrek altın almak, iş hayatında yükselememe ve sorunlar olarak ifade edilmektedir. Kişinin iş yaşantısında çekilemediği ve arkasından konuşanların çok olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda da ev hayatında da huzursuz ve yorgun olunduğunun da işaretidir.

Rüyada Çeyrek Görmenin Yorumu

Rüyada çeyrek görmenin yorumu, eksik isteklere delalettir. Kişinin kendini gösterememesine ve her zaman zorluk içinde yaşadığına yorulur.

HABERE YORUM KAT