1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Çene Görmek Tabiri ve Anlamı Nedir? nasıl yorumlanır?
Rüyada Çene Görmek Tabiri ve Anlamı Nedir? nasıl yorumlanır?

Rüyada Çene Görmek Tabiri ve Anlamı Nedir? nasıl yorumlanır?

Rüyada Çene Görmek tabiri nedir, nasıl yorumlanır? tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada çene görmek, babanın simgesi olarak adlandırılan bir rüyadır.

Rüyada çene görmek, iş hayatının olduğundan daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır. Var olan problemlerin son bulacağına ve kazançlı çıkılacağına da delalettir.

Rüyada çene görmek, aile içerisinde kıskançlık olarak da ifade edilmektedir. Aile bireyleri arasındaki sürtüşmeler ve kavgalar olarak da yorulmaktadır.

Rüyada Çenesinin Uzadığını Görmek

Rüyada çenesinin uzadığını görmek, tamamen faydasız işler ile ilgili hayaller kurulduğuna delalettir. Zaman içerisinde yoksul bir hal alınacağına da işarettir.

ruyada-cene-gormek.jpgRüyada Kendi Çenesini Görmek

Rüyada kendi çenesini görmek, her işin altından kalkmak adına daha çalışkan ve sabırlı olunması gerektiğine işaret edilmektedir.

Rüyada Başkasının Çenesini Görmek

Rüyada başkasının çenesini görmek, kariyer konusunda daha istekli bir hale bürünüleceğine delalettir.

Rüyada Çene Kırmak

Rüyada çene kırmak, iş ve aile konusunda çıkan sorunlar konusunda kendinden ödün verdiğine delalettir. Aynı zamanda da herkesin her dediğini kaale aldığına da yorulmaktadır.

Rüyada Hayvan Çenesi Görmek

Rüyada hayvan çenesi görmek, yanlış anlaşılmadan ötürü yakın çevreden biriyle yaşanacak olan problemin habercisi olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada Çene Çıkması

Rüyada çene çıkması,rüya sahibinin hayatında temel aldığı bir konuda ödün vereceğine ve kurallarını yıkacağı anlamına gelmektedir.

HABERE YORUM KAT