1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Canlı Bomba Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Canlı Bomba Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Canlı Bomba Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Canlı Bomba Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Canlı Bomba Olduğunu Görmek nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüyada canlı bomba görmek, düşmanlarınızı işaret eder, pek hayra alamet olmadığı gibi, kişi için korkuların ve endişelerin yükseleceği bir dönemin haberini verir. Emniyet duygusunun azalmasını haber veren bu rüya, bazı olaylar yaşanacağını, önlem alınması halinde ise bu zorlu durumdan kurtularak feraha kavuşulacağına ve olumlu gelişmeler yaşanacağına ifade edebilir.  Canlı bomba gören kimselerin düşmanları hamle yapar. Kişiyi köşeye sıkıştıran kötü niyetli kimseler yüzünden işte, özel hayatta mutsuz olmak, aşırı stres ve sıkıntı yüzünden psikolojik açıdan da kötü duruma düşmek manasına gelir. Savurganlığın alameti olan rüya, kişinin elindeki parayı hiç düşünmeden harcadığını, yaşamında herhangi bir aciliyeti olmadığı halde pek çok eşya aldığını ve ay sonunu getirmekte zorlandığını, sürekli borç alarak yaşadığını ifade eder. Düzenli hayat yaşamayan kimselerin para biriktiremedikleri için kendilerine ev ya da araba alamadıklarını, zor günlerinde işlerini görecek bir birikim yapamadıkları için de kendilerini hiçbir zaman güvende hissedemeyeceklerini delalet eder.

Rüyada Canlı Bomba Olduğunu Görmek

Uzun süredir pek çok sıkıntısını içinde biriktiren rüya sahibinin, kızdığı veya kırgınlık içinde olduğu kimselere karşı bir anda çıkışlar yapacağını, ağzından çıkan sözleri kulağının duymayacağını ve çevresini duygusal açıdan kırıp geçireceğini tabir eder. Kendisini korumak adına aşırı derecede saldırgan davranan kişinin çevresi tarafından asla onaylanmayan bir yaşantıya başlayacağını ve bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini de haber verir.

Rüyada Canlı Bombanın Patladığını Görmek

Kötü ve kişiyi derinden sarsacak haberler almak anlamındadır. Rüya sahibinin arkadaşlarından göreceği bir fenalığa, bir anda ortaya çıkacak musibete, fırsatların kaçırılması nedeniyle yaşanacak üzüntü ve pişmanlığa da tabir edilir. Bazı hataları düzeltmek için uğraşan rüya sahibinin bu dönemde istediği sonuçları alamayacağına ve sabırlı davranması gerektiğine de yorulur.

Rüyada Canlı Bomba Görmenin Psikolojik Yorumu

Büyük bir kaza geçiren veya kurtulmakta zorluk çekilen bir belaya bulaşan kimselerin, bugün hala o olayın etkisini üzerlerinde taşıdıklarına, sık sık o sıkıntılı günleri hatırladıklarına ve acı çektiklerine yorumlanır.

HABERE YORUM KAT