1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Büyük Kuş Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Büyük Kuş Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Büyük Kuş Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Büyük Kuş Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada büyük kuş görmek, büyük haber demektir. Genellikle uzaktan gelen bir haberi niteler ve aynı zamanda kişinin tüm hayatını derinden etkileyecek bilgiler alınacağını, yaşanacak gelişmelerin daha sonrasında da etkisini sürdüreceğini bildirir.

Türü bilinmeyen veya daha önce hiç görülmemiş bir kuş söz konusu ise, kişinin gerçekliğinden emin olmadığı sözlere inanarak hata yapacağına, sonrasında pişmanlık duyacağına yorumlanır. Aynı zamanda iş konusunda ortaklık kurmaktan uzak durmak demektir. Ağzında bir dal taşıyan büyük kuş görmek yıllardır süren dargınlıkların, savaşın ya da öfkenin sona erip, taraflar arasında barışın sağlanacağını müjdeler. Görülen kuş beyaz ise hem sağlık, hem de huzur dolu bir yaşama sahip olmanın ifadesi olup, kişinin bekar olması halinde çok yumuşak başlı biriyle izdivaç yapacağına yorumlanır. Kuş siyah ise kavganın, uğursuzlukların veya şanssızlıkların hasıl olacağı bir süreçten geçileceğini tabir eder.

Rüyada Yaralı Büyük Kuş Görmek

Rüya sahibinin geçmişten gelen bir sorunu çözebilmek, tartışmaları sona erdirmek için adım atacağını ancak karşı taraftan herhangi bir olumlu yaklaşım göremeyeceği için hayal kırıklığı yaşayacağını, bu meselenin çözülmemesinin kişide huzursuzluk yaratacağını delalet eder. Yaralı büyük bir kuşu iyileştirmek ise, kendisine kötülük yapmış birine iyilikte bulunarak o kimseyi mahcup duruma sokmaya yorumlanır.

Rüyada Vahşi Büyük Kuş Görmek

Vahşi veya yırtıcı büyük kuş görmek iş yaşantısında başarıya ve kıdeme işarettir. Verilen emeklerin, gösterilen çabaların boşa gitmeyeceğini, er ya da geç başarıya ulaşacak olan rüya sahibinin mesleğinde herkesin ismini bildiği, saygı gösterdiği nüfus sahibi biri haline geleceğini tabir eder. Miras mücadelesini kazanacak olmaya ve hak ettiğini almaya, maddi açıdan büyük bir taşınmaza sahip olmaya da yorumlanır.

Rüyada Büyük Kuş Görmenin  Yorumu

Ufku geniş, ön görüsü yüksek biri olunduğunu, bütüne bakmayı bilen kişilerin detaylarda boğulmadan hareket ederek başarıya ulaştığını bildirir. Azimli, hırslı ve disiplinli kişilerin mücadeleci yapılarını da yansıtan bir rüyadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.