1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Büyük Fare Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Büyük Fare Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Büyük Fare Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Büyük Fare Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Büyük Fare Öldürmek nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada büyük fare görmek, iş hayatında çok iyi zamanlar geçiren, büyük kazançlar elde eden, çok iyi bir mevkiye gelmiş olan ve çok büyük atılımlar yapmaya hazırlanan rüya sahibinin, etrafındaki çok…

 Rüyada büyük fare görmek, iş hayatında çok iyi zamanlar geçiren, büyük kazançlar elde eden, çok iyi bir mevkiye gelmiş olan ve çok büyük atılımlar yapmaya hazırlanan rüya sahibinin, etrafındaki çok güvendiği insanlardan biri tarafından çok zor bir duruma düşürüleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına ve uzun bir süre bu hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Fare Öldürmek

İş hayatında çok zor durumlara düşen, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayan ve çok sıkıntılı ve zor günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük çaba göstererek ve büyük bir azim ile çabalayarak içinde bulunduğu duruma neden olan şeyleri ortadan kaldıracağına ve rahat bir nefes alarak işinin başına döneceğine rivayet eder.

Rüyada Büyük Fare Kovalamak

Uzun zamandan beri mutlu olduğu iş hayatında, sıkıntılı zamanlar ile karşılaşan rüya sahibinin, bu durumu düzeltmek için çok büyük çaba sarfedeceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine ve uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada Büyük Fare Yakalamak

Çalışma hayatında sorun yaşamasına ve kötü durumlara düşmesine sebep olan problemleri bulup düzeltmek için uzun bir uğraş veren rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük deneyimleri olan birinden destek alarak kendisine sorun yaratan şeyleri ortaya çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Büyük Beyaz Fare Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak üzere olan rüya sahibinin, işleri için çok büyük bir sorun yaratamayacak biri tarafından engellenmeye çalışılacağına rivayet eder.

HABERE YORUM KAT