1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Burun Kanaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Burun Kanaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Burun Kanaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Burun Kanaması ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada burun kanaması, aşırı olmadığı sürece hayırlara alamet eder.

Rüya sahibinin hayatında güzel ve olumlu olaylar yaşanacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, yaşam standartlarının artacağına ve çok daha rahat bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.

Fakat rüya sahibinin burnunun çok fazla kanaması, üstünün ve ortalığın kan revan içinde kalması hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hayatında aksiliklerin yaşanacağına ve kişinin kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Bir kişi rüyasında burnunun kanadığını görürse o kişinin mutlu olacağı, tüm sıkıntılarının biteceği ve dertlerinin unutulacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat kişinin rüyasında burnunun haddinden fazla kanadığını görmesi şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin kısmetinin kapanacağı, başarılarının önüne engeller çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Burun Akması

Bir kişi rüyasında burnunun aktığını görürse o kişi bir kimsenin kariyeri ve makamı sayesinde kalkınacak ve o kimsenin ön ayak olmasıyla birlikte içine düştüğü sıkıntıdan, zorluktan ve imkansızlıklardan kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada başkasının burnunun kanadığını görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Burun Kırılması

Rüyada burun kırılması gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir takım hastalıklarının baş göstereceğine işaret eder. Bu durum nedeni ile kişinin gerek iş gerekse sosyal hayatından bir süre uzak kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Burun Kopması

Rüyada burun kopması da burun kırılması gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kişisel problemleri nedeni ile işlerinin aksayacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına aynı zamanda huzurunun ve keyfinin de kaçacağına rivayet edilir. Ayrıca, çok üzüntü duyacağı ailevi olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kaza Sonucu Burun Kanaması

Şanssızlık sonucu yaşanacak bir sıkıntıya yorumlanan rüya genellikle hayra yorulmaz. Geçici sorunlara, işlerde verimin düşeceğine ve maddi anlamda gelirde azalma yaşanması sonucu kemerlerin sıkılacağına alamet eder. Pek çok aksiliğin peşi sıra gelmesi yüzünden bunalan rüya sahibinin agresif bir tutum içinde olacağına, ailesiyle arasında maddi konularda çıkacak tartışmalı ortamlarda kırgınlıkların hasıl olacağını ifade eder.

Rüyada Durup Dururken Burun Kanaması

Bir süredir kişiyi rahatsız eden gelişmelerin ayyuka çıkmasıyla birlikte kötü gününde yanında olmayan insanların gerçek yüzlerini görecek olan rüya sahibinin hayatıyla alakalı pek çok değişiklik yapacağını bildirir. Uzun süre burnunun kanadığını görmek, yapılan iyiliklerin nankörlükle karşılık bulması yüzünden kişinin maneviyatında ciddi bir çöküş olacağını, kime güveneceğini şaşırarak, bocalayacağını işaret eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

HABERE YORUM KAT