1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Böğürtlen Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Böğürtlen Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Böğürtlen Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Böğürtlen Yemek ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Böğürtlen Yemek nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Böğürtlen Yemek mutluluk ve bolluk getirecek günlere işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık olduğuna, kazanç kapılarının bereketli olacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına eğer varsa da ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyasında böğürtlen yediğini gören kişinin bütün işlerinin yolunda gideceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına tabir edilir. Rüyasında böğürtlen yiyen kişinin hayattan yana yüzü gülecek demektir.

Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada böğürtlen görmek, rüya sahibinin kasası ile yorumlanır. Kişi, birden fazla iş alarak pek çok yerden gelir elde edecek ve kasası parayla dolacak. Rüya sahibi yaptığı işler için tatmin edici ücretler alacak ve kazancının artması sayesinde para sıkıntısı çekmeyecek demektir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Böğürtlen Toplamak

Rüya sahibinin hayatında heyecan verici gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyasında böğürtlen topladığını gören kişinin hayatında, kalbini çarptıracak, ayaklarını yerden kesecek ve kendisini sanki bulutların üstünde uçuyormuş gibi hissettirecek çok güzel olaylar yaşanacak demektir.

Rüyada Böğürtlen Reçeli Görmek

Bu rüya, ağız tadı, rahatlık ve keyif anlamına gelir. Rüya sahibinin huzuru yerinde olacak ve özellikle de gelecek günlerde öylesine güzel şeyler yaşayacak ki hiç kimse ve hiçbir şey mutluluğunun da moralinin de bozulmasına neden olamayacaktır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyasında çilek gören kişinin işlerinde, zarardan çok kar olacak demektir. Yani rüya sahibinin iş hayatı başarılı geçecek ve her zaman karlı olacak demektir. Rüya sahibi için büyük şans olan bu durum sadece bir dönem için geçerli değil bakidir diye tabir edilir.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyasında çilek yediğini gören kişi için, hayatının aşkına rastlayacağı yorumu yapılır. Rüya sahibi çok mutlu olacağı bir kişi ile tanışıp, güzel günler yaşayacak ve bu ilişki mutlu sona doğru gidecektir.

 

HABERE YORUM KAT