1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Boğulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Boğulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Boğulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Boğulmak ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada boğulmak dinimize göre etmiş olduğun günahlar ve isyanlar sonucunda ahrette sana verilecek bir cezaya işaret eder.

Rüyada boğulurken suya defalarca batıp çıkmak ve sonrasında tekrar suya battığını görmek, dünya işlerine çok önem verip onlarla meşgul olduğuna delalettir. Suya yanlışlıkla yahut kaza sonucu düştüğünü görüp suda boğulmadığını görmek ise hayatına dönüp bir bakarak neler yaptığını ne yapacağını düşünerek hayattaki edindiği tecrübelerden ders alarak Allah’ın yoluna yöneleceğine işaret eder.

Eğer sudan boğulmayıp da üzerinde yeşile çalan bir elbise olduğunu gören ilim ve takvaya delalet eder. Rüyada boğulduğunu gören kişi aynı zamanda hayatında girdiği meşgul olduğu işlerde titiz davranması durumunda başarıya uzak olmadığına işarettir. Rüyayı gören kişinin temiz ve saf suda boğulduğunu görmesi hayatındaki işlerde kazançlı ve bol rızıklı mala erişeceğine delalet eder. Eğer suyun bulanık yahut pis olduğunu gördüyseniz doğru yol ile batıl inançları birbirine karıştırarak yaşamanıza, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Denizde boğulan birini kurtarmak, istediği halde gerçekleşmeyen arzularının gerçekleşmesine ve iş hayatında hayırlı, kazançlı günler beklediğine işarettir. Denizde boğulurken kendisini kurtaranın hiç kimsenin olmaması ve kara parçasını göremediğini gören kişi devlet tarafından bir musibete kazaya uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gölde Boğulmak

Rüyayı gören kişinin gölde boğulması hakkında, o kişiye verilen bir emanetten yahut başka bir şeyden dolayı meydana geldiği ile tabir edilir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulduğunu gören kişi, ölümünde şehitlik rütbesine ereceğine delalet eder. Bu kişinin hayatında çok önemli bir virajdan geçtiğini yahut geçebileceğini, bu birçok sevdiği birini kaybedebileceği gibi rüyanı gören kişinin ölüm tehlikesi atlatacağına işaret eder. Denizde boğulduğunu görmek aynı zamanda bir hastalığa yakalanacağınıza ve size yüklenen sorumluklardan dolayı rahatsız olduğunuza işaret eder.

Rüyada Suda Boğulmak

İki farklı şekilde anlamlandırılır. Eğer görülen su berraksa, hayırlı anlamlara gelir. Şöyle ki, kişinin uzun zamandan beri yaşadığı sorunların kısa bir zamanda sona ereceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına ve hayırlı ve yardımsever bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir. Eğer görülen su bulanıksa, istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalınacağı, bazı hatalar yapılacağı, bu hatalar yüzünden sevilen kişiler arasından birçok kayıp verileceği ve büyük bir üzüntü duyulacağı anlamına gelir.

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak

İş hayatında çok sıkıntı verecek bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, kazanılan başarılardan ötürü büyük kıskançlık besleyen rakiplerin yapacağı bir üçkağıt yüzünden maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğranacağına yorulur.

Rüyada Denizde Boğulmak Üzereyken Kurtulmak

Kişinin, çok büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına tabir edilir.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Sorunların birbiri ardına patlak vereceği, sevilen bir akrabadan kötü bir haber alınacağı, üzüntü duyulacağı, beklenmeyen bir anda yakın bir arkadaşla çok büyütülmemesi gereken bir konuda tartışma yaşanacağı, aşk hayatında büyük bir üzüntüye sebep olacak bir olay yaşanacağı ve haksız yere kötü bir duruma düşürüleceği anlamına gelir.

 

HABERE YORUM KAT