1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Bodrum Kat Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Bodrum Kat Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bodrum Kat Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bodrum Kat Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Bodrum Kat Görmek nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada bodrum kat görmek, bugünlerde karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin, bir hevesle giriştiği işlerde hevesinin kaçacak olduğunu, karşılaştığı olumsuzluklar nedeniyle isteksizleşeceğini, içine kapanacağını ifade eder.

 Ruhsal açıdan yalnız hissetmek, çaresizlik gibi düşünceler içine girmek manasına gelen rüya, hanede geçimle ilgili bazı sıkıntıların varlığına da dikkat çeker. Kişinin başındaki sıkıntıları defetmek için sadaka vermesinin ve ibadetini aksatmamasının önemini vurgulayan rüya, sevap işlemenin ruhen de kişiyi rahatlatacağına vurgu yapar.

Bodrum kat gören kimsenin sıkıntıları yüzüne yansır ve hayatındaki olumsuzluklar yüzünden sağlığı da bozulur. Kirli bir bodrum katı görenin sırları düşmanlarının eline geçer Temiz, düzenli, ferah bir bodrum katı görenin evliliği ferah ve sıkıntısız geçer. Yeni bodrum katı görmek bir işe ufaktan başlanacağını, eski, yıkık bodrum katı görmek ise geçmişin izlerinden kurtulmakta zorluk çekildiği manasındadır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Geniş Bodrum Kat Görmek

Geniş ve ferah bodrum kat, kişinin iman gücünün yerinde olduğunu, elindekilerle yaşamayı bildiğini ve daha fazlasını istemek yerine sahip olduğu hayatla mutlu olduğunu ifade eder. Geniş ve yiyecekle dolu bodrum katı görmek isteklerin hepsine arka arkaya erişmek, geçim sıkıntısından, parasızlıktan ve borçlardan kurtulmak, hayal edilen hayata adım adım yaklaşmak anlamındadır.

Rüyada Karanlık Bodrum Kat Görmek

Karanlık ve eski şekilde görülen bodrum kat, rüya sahibinin iç dünyasında umutsuzluk olduğunu, kendini hayata ve sosyal yaşama adapte etmekte güçlük çektiğine, dertlerini kimseyle paylaşmadığı gibi, insanlardan da uzak durmaya çalıştığını ifade eder. Başarısızlığa uğramak suretiyle motivasyonu kaybedecek olmanın alametidir.

Rüyada Bodrum Kat Görmenin  Yorumu

Borum kat kişinin karanlık yönlerini işaret eder. Ruhsal problemlerin, geçmişten itibaren taşınmaya başlanan kederlerin kişiyi olumsuz etkilediğini, hayata karşı isteksiz ve amaçsız kalındığını da bildirir. İnsan içine karışmaktan çekinen, sosyallikten uzak duran, iletişim konusunda başarısız olan insanların aşırı içine kapanık durumlarını gözler önüne serer.

 

HABERE YORUM KAT