1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Bıyık Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Bıyık Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bıyık Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bıyık Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Bıyık Görmek nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada bıyık görmek maddiyatla tabir edilir. Rüya sahibinin helal olan varlığa kavuşması olarak yorumlanır.

Rüyasında bıyığı olduğunu gören kişi mal varlığına, toprağa, sermayeye ya da çok paraya sahip olacak demektir. Rüyada henüz yaşı küçük olan bir çocuğun bıyıkları olduğunu görmek o çocuğun sağlığının yerinde olacağına delalettir.

Bir kadın kendini bıyıklı görürse hayırlı bir oğlan çocuğu doğurur. Devletin resmi kurumlarına borcu olan bir kişi rüyasında bıyık görürse borcundan kurtulur. Rüyada bıyık görmek bazen de zengin ve ciddi duran bir iş adamına ya da memura delalet eder. Bu kişi makam sahibi olduğu için koltuğu ile övünen, kibirli ve burnu havalarda gezen kişi olarak ifade edilir. Daha ayrıntılı yorumlar için benzer rüya tabiri olan sakal tabirinede bakabilirsiniz.

Rüyada Bıyık Bırakmak

Rüyasında kendini bıyıklı gören kişinin dünya malı için yaşadığı, daha fazla mal sahibi olabilmek adına kendi çıkarına ters düşen her şeyi elinin tersi ile ittiği ve fayda sağlamak için bir an bile düşünmeden her şeyi yapabildiği yorumu yapılır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Bıyık Çıktığını Görmek

Bir kimse rüyasında bıyığının çıktığını görürse eğer, bu kişi açlıkla sınanacak demektir. Rızkı ve kazancının yok olacağı, çok kötü günlerden geçeceği ve bir süre yokluk çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Bıyık Yolmak

Yapılan bir hata nedeni ile çok zor günler geçirmeye ve geçim derdine düşmeye işaret eder.

Rüyada Bıyık Kesmek

Rüya sahibinin bunalımlı günlerinden kurtulmasına, hayatın tadına bakmasına ve güzel günlerin keyfini sürmesine yorulur. Rüya sahibi uzun bir buhran dönemi yaşadıktan sonra neşesine ve sağlığına yeniden kavuşacaktır.

Rüyada Bıyık Uzatmak

Bir kişinin rüyasında bıyığının olduğunu ve uzadığını görmesi iyi değildir, rüya sahibinin sorunlarının uzayacağı bu nedenle de sıkıntılı günlerinin daha bir süre devam edeceği şeklinde ifade edilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.