1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Bit Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Bit Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bit Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bit Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada bit görmek bir yandan iyi bir yandan kötüdür. Rüyada temiz yerde görülen bit zenginliğe işaret ederken pis, kötü ve izbe yerde görülen bit yokluğa düşmeye işaret eder. Rüyada görülen bit duruma göre farklı yorumlanır.

Örneğin vücuda yapışıp, kan emip büyümüş olan bir bitin vücudu terk etmesi ölüm anlamına gelir. Çok sayıda bit görmek üzülmeye ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Biti yakalamak üzüntüden ve dertten kurtulmaya delalet eder. Rüyada bitlerden dolayı kaşınmak, iğrenmek ya da hasta olmak büyük üzüntülere, sıkıntılara ve mahpus olmaya delalet eder. Rüyada biti yemek bir kişinin arkasından konuşarak onu çekiştirmeye ve kötülemeye işarettir. Bitin rüya sahibinin kıyafetinin her hangi bir yerinde olması hem zenginliğe hem de sağlık sorununa delalettir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyasından bit öldürdüğünü gören kişinin rüyası, tanıdığı ve kendisi tarafından çok sevildiği bir kişiye haksızlık edip ona fena söz söyleyeceği anlamına gelir. Eğer rüyada görülen bitin sirkesi ise bu da art niyete, dedikoduya ve kötülüğe işaret eder.

Rüyada Üzerinde Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek yani insanın üzerinde bit görmesi iyidir. Bu, işlerin açılacağına rızkın ve bolluğun artacağına ve her şeyin olduğundan ve eskisinden çok daha iyi olacağına işaret eder. Bu aynı zamanda nüfus olarak da bolluk ve kalabalık anlamına gelir.

Rüyada Bit Yemek

Rüyada bit yemek de öldürmek de çok iyidir. Rüyada bitin yenmesi rüya sahibini çekemeyen kişilerin hasedinden çatlaması anlamına gelirken bit yemek dertlerinden, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak anlamına gelir. Rüyada bit yemek aynı zamanda gıybet etmek demektir.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası görmek iyi değildir. Bu fırsatçı, art niyetli, terbiye yoksunu, dedikoducu insanlara işaret eder. Rüyasında bit yumurtası gören kişi tilki gibi kurnaz insanlara rastlayacaktır.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Rüyada kendi saçında bit sirkesi görmek, kişinin kendisi ile ilgili yaşayacağı bir olayın ya da içinde olacağı bir halin önceden bazı belirtileri anlamına gelir. Gerçekleşecek bir gelişmenin önceden kendini belli etmesine işaret eder. Rüyada başkasının saçında bit sirkesi görmek, bir kimseyi karşı karşıya kalacağı bir engele ya da tehlikeye karşı uyarmak demektir. Rüyada çocuğunun saçında bit sirkesi görmek, rüya sahibinin en hassas noktasına yani deyim yerindeyse bam teline dokunacak dolayısıyla da onu telaşlandıracak, üzecek ve bir o kadar da öfkelendirecek bir olayın meydana gelmesidir.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bir tane bit temizlemek, bir kuşkunun gerçekliğinden emin olarak onun üzerine gitmeye ve ondan kurtulmaya delalet eder. Rüyada çok fazla bit temizlemek, ayrıntısı çok olduğu için rüyayı gören kişiyi çok oyalayacak bu nedenle yoracak ve sıkıntıya düşürecek bir meselenin varlığına ve kendisinin de bu meseleyi çözüme kavuşturmak için üzerinde kafa yoracağına alamet eder. Rüyada beyaz bit temizlemek, basit bir yol izlenerek kısa sürede kolayca çözülecek bir problem, rüyada kahverengi bit temizlemek, kaynağının ne olduğunu bulmak için uzun uğraşlar sonucunda kurtulması mümkün olacak bir soruna yorulur.

Rüyada Saçta Siyah Bit Görmek

Rüyada saçta sayısız siyah bit görmek, rüya sahibini iş ve sosyal yaşantıdan uzaklaştıracak ve günlük hayatını sürdürmesine engel oluşturacak bir olayın yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada saçtan siyah bit temizlemek, kişinin bir iş karşısında duyduğu tereddütün yersiz olmadığını doğrulayacak bir gelişmenin olmasına bu sayede alınacak önlemlerin daha kolay belirlenmesine ve işlerin daha kolay hale gelmesine işaret eder. Rüyada elbiseden siyah bit temizlemek, bir meselenin büyümesinin önüne geçecek bir fırsat yakalamak ve ona en doğru zamanda müdahale etmiş olmanın avantajlarını yaşamak demektir. Örneğin bir hastalığı daha başında fark ederek hemen tedaviye başlamak gibi.

Rüyada Büyük Bit Öldürmek

İş ve meslek hayatında herkes tarafından bilinen ve görünen bir pürüzü yok etmeyi başarmak ve bu sayede mevcut durumu düzeltmiş olmayı başarmak demektir. Rüyada dişleri büyük olan beyaz bir bit öldürmek, önüne geçilmesi ya da başarısının üzerine çıkılması durumunda kişinin kazancına, nasibine, şansına ve kısmetine neden olan bir kimseyi alt ederek ondan kurtulacağına alamet eder. Rüyada taşla büyük bit öldürmek, bir amaca ulaşmak için uğraşlı bir yöntemi uygulamaya bu nedenle gereksiz yere vakit ve nefes harcamaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Saçında Bit Öldürmek

Rüyada başkasının saçında ilaçla bit öldürmek, pratik bir düşünceyle hareket ederek bir kimseye en doğru ve en külfetsiz şekilde yardım etmek ya da yol göstermek anlamına gelir. Rüyada başkasının saçında elle bit öldürmek, kısıtlı imkanlarla elde olanı kullanarak ve kendinde bulunanı paylaşarak zor durumda olan bir kişiye kol kanat germeye, rüyada başkasının saçında taşla bit öldürmek de bir kimse için  iyi şeyler yapmak isterken tam aksine kötülük yapmış ve zarar vermiş olmaya delalet eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

HABERE YORUM KAT