1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek, Uçan Araba Görmek, Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması, Araba İle Takla Atmak, Rüyada Yeni Araba Almak ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek, eğer o kimseyi tanıyorsanız ona yapacağınız bir kötülüğe veya o kimse hakkında ortaya çıkaracağınız bazı söylentilere işarettir.

Rüyada araba ile insanlara çarpmanız sonucu kişilerin öldüğünü görmeniz davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin, bazı hareketlerinizden dolayı insanların size karşı kötü zan beslediğinin ve hakkınızda çeşitli söylentilerin çıktığının göstergesidir.

Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyada uçan araba görmeniz imkansız gibi gördüğünüz bazı konularda dileklerinizin gerçekleşmesine ve kısa zaman içinde hayatınızda her şeyin yoluna girmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişi arzu ettiklerine en hızlı ve güzel yollardan ulaşır.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Bu rüya akrabalar içinde patlak verecek bir olaydır. Uzun zamandır var olan fakat sizin haberinizin olmadığı bir hadiseyi duymanıza, yakın çevrenizden bir kişinin başına gelecek tatsız bir hadiseye, çok şaşıracağınız ve hiç beklemediğiniz bir haber almaya yorulmaktadır.

Rüyada Araba İle Takla Atmak

Bu rüya gören kişi için hoş olmayan bir olayın habercisidir. Yaşamınızda her şey yolunda giderken alacağınız bir haber ile üzüleceğinizin; fakat bu üzüntünün kısa süreceğinin habercisidir. Rüyasında arabası ile takla atan kimse uzun süredir çıkmak istediği yolculuğa çıkamaz ve bu seyahati bir başka zamana erteler.

Rüyada Arabanın Çalışmaması

Rüyada arabasının çalışmadığını gören kimsenin bazı işleri aksar ve beklediği sonuçları alamaz. Özellikle çalışma hayatında baş gösterecek sorunlara, maddi problemlere, bazen hastalıklara da yorulabilen bu rüya gören kişinin başına gelecek tatsız hadiselere de işaret edebilmektedir.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni araba alan kimse, mal mülk sahibi olur, eline oldukça yüklü bir para geçer veya yeni bir işe girer. B8u rüya genellikle hayırlı ve güzel bir rüya olarak görülür. Talihin artması, her yönden şanslı olunması, özel hayatında mutluluk ve huzur, iş yaşamında başarı anlamlarına da gelmektedir. Rüyasından yeni bir arabaya binen yeni bir ev alır ve gönlüne göre döşer. Bazen de bu rüya mekan değişikliğine, farklı bir şehre taşınmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Arabanın Çalınması

Rüyada arabanın çalınması bazı işlerinizde birtakım zorluklar yaşamanıza ve çalışma yaşamınızda meydana gelecek aksaklıklara işarettir. Bazı alimlere göre ise bu rüya sizden zorla alınacak mala, paranın elden gitmesine, haram mal kazanmaya, gayri meşru gelire de yorulabilmektedir. Bazen de bu rüya haksız elde ettiğiniz bazı kazançlarınızın elinizden gideceğinin, size verilecek bir dersin de göstergesi olabilmektedir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyada görülen araba anahtarı çoğu zaman alacağınız gayrimenkul veya arabanın habercisi olmaktadır. Özellikle evi olmayan ve kirada oturanlar için bu rüya yakın zamanda ev sahibi olma anlamına gelir. Araba anahtarı gerçek yaşamınızda rahatlamanıza, sıkıntılardan kurtulmanıza özellikle maddi problemi olanlar için tüm bu zorlukları aşmaya yorulur.

Rüyada Araba Hurdası Görmek

Rüyada araba hurdası alan veya onu satan kimse değersiz gibi gördüğü bazı mülklerden çok büyük kazanç sağlar. Araba hurdası çoğu kez size büyük paralar getirecek ve rahatlamanızı sağlayacak gayrimenkule, değersiz olan bir şeyin daha sonradan kıymet kazanmasına ve bu anlamda da sizin mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.

 

HABERE YORUM KAT