1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Bıçaklanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Bıçaklanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bıçaklanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Bıçaklanmak ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada bıçaklanmak, rüya sahibinin  olarak içine attığı bir korkusunun gerçek olması anlamına gelir.

Rüya sahibi başkalarının yaşadığı ve kendisinin de başına gelmesinden çok korktuğu şeyi çok düşünmüş, bu nedenle de bilinç altında yer etmesine neden olmuş demektir. Rüya sahibinin bu korkusu kendisinin başına da geleceği konusunda kendini her gün şartlaması nedeni ile gerçek olacaktır.

Rüyada bıçaklanmak aynı zamanda bir hastalığın habercisidir derler. Bu hastalık rüya sahibini ölümün kıyısına getirecek önemli bir hastalık olarak tabir edilir.

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüya sahibinin tabir yerindeyse öteki dünyaya gidip geleceği bir rahatsızlık yaşaması anlamına gelir. Bu rüya sahiplerinin bazıları da ölür.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerden nankörlük ya da ihanet göreceğine işaret eder. Rüyasında bıçaklandığını gören kişi, çevresindekilere ne kadar özverili davransa ve onlara ne kadar iyi niyetle yaklaşsa da onlar kendisine karşı hıyanet içinde olacaklardır.

Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Rüya sahibinin helal olarak, alın teri döküp, emeğini ortaya koyduğu ve zorluklarla kazandığı mal ya da paradır. Bu kişinin çalışma şartları çok ağırdır diye ifade edilir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak gerçek hayattakinin aksine hayırlıdır. Rüya sahibinin fayda göreceği kişilere delalet eder. Rüyasından sırtından bıçaklandığını gören kişi, zor durumda kalacak ama çevredekilerin yardımı ile evvel Allah zorluğu aşmayı başaracak, o kişilere de minnettar kalacak demektir. Fakat rüya sahibi, rüyasından kan görürse rüyası bozulmuş demektir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek alınan kesin kararlar anlamına gelir. Rüya sahibinin son noktayı koyup, bir daha arkasına bakmamak üzere gideceği şeklinde tabir edilir. Uzaklık ve ayrılık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin gözü o kadar kararacaktır ki kırk yıllık hatırı bir anda bıçak gibi kesip atacak demektir.

Rüyada Bıçakçı Görmek

Rüyada görülen bıçakçı gerçek hayatta işinde oldukça mahir ve insanlara da ustalık öğreten dirayetli bir adam veya yine toplum içinde yardımları ile başarıları ile sivrilmiş genellikle büyük bir mertebeye sahip olan amirdir. Rüyasında bıçakçı ile tanışan sayılan hususiyetlere sahip bir adamla karşılaşır veya böyle bir kimseden yardım görür.

Rüyada Bıçak Kullanmak

Rüyada bıçak kullandığını gören kişi başkalarına meslek öğreten veya gençlerin eğitiminde önemli bir yere sahip bir kişi olur veya yaptığı işlerle kendisinden sonra birçok kimseye iş imkânı açar. Bu rüya işinin ehli olan her çalışmasından başarı kazanan oldukça sevilen ve saygı duyulan bir adamın sembolüdür. Bıçak kullanan kişi başkası ise böyle bir adamla dost olup, arkadaşlık kuracağınıza işarettir.

Rüyada Elde Bıçak Görmek

Rüyasında elinde bıçak olduğunu gören kimsenin eğer eşi hamile ise yakında bir erkek çocuğu dünyaya getirir. Bu rüya genellikle evlada işarettir. Evli olmayan bir kimse bu rüyayı görse evlendiği zaman bir oğlu olacağına, eğer kız evladı olan bu rüyayı görse kızının çok varlıklı ve iyi bir gençle evlenmesine işarettir.

 

HABERE YORUM KAT