1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Ayva Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Ayva Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayva Yemek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayva Yemek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada ayva yemek, bir hastalık ile ilgili sıkıntı yaşayacağınıza ya da yakın akrabalarınızdan birinin hastalık haberini alacağınıza işaret eder.

 Ayrıca rüyada yediğiniz sarı renkteki olgunlaşmış ayva ciddi bir hastalığın habercisidir. Ham ayva yediğinizi görmeniz ise sizi üzecek bir haber alacağınıza delalettir. Mevsiminde yediğiniz ayva, toplum içinde kazanacağınız saygınlığa, itibara ve ticari anlamda kazanılacak paraya işarettir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, hastalıkların iyileşmesi ya da hasta olan birinin şifa bulması olarak yorumlanır. Çevrenizde, ailenizde veya sizin yakındığınız bir hastalıktan kurtulacağınız anlamına gelen bu rüya çoğu zaman şifa habercisidir. Rüyada görülen ayva ağacının ayva ile dolu olduğunu görmek, kazancınızın ve rızkınızın artacağına, yaprakları dökülmüş ve meyvesiz bir ağaç görmeniz ise sahip olduğunuz bir maldan yana zarar edeceğinize delalet eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Ayva Reçeli Yemek

Rüyada ayva reçeli yediğinizi görmeniz, sizi çok sevindirecek bir gelişmeye şahit olacağınıza, sevdiğiniz insanlarla ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerin sizin de hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre de rüyada ayva reçeli yemek kolay elde edilecek rızka da işaret etmektedir.

Rüyada Ayva Kompostosu İçmek

Rüyada ayva kompostosu içmek bekar rüya sahibi için yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle yapacağı mutlu bir evliliğe, evli kişiler için ise size hayrı dokunacak birinin hayatınıza gireceğine delalet eder. Rüyada içtiğiniz ayva kompostosunun tadını beğendiyseniz bir yolculuğa çıkacağınıza, ayva kompostosunun tadını beğenmediyseniz ise hoşlanmadığınız bir misafiri ağırlayacağınıza işarettir. Rüyada kendinizi ayva kompostosu yaparken görmeniz, iş hayatınızda emeklerinizin ve çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacağınıza, hayalini kurduğunuz mertebeye ulaşacağınıza yorumlanır. Ayva kompostosunu yapılırken görmeniz ise, ticaretle uğraşan kişiler için yeni ortaklık anlaşmalarının yapılmasına, çalışan kişiler için ise memuriyet makamına yükselmeye yorumlanmaktadır.

HABERE YORUM KAT