1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Ayna Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Ayna Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayna Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayna Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada ayna görmek kişinin ideallerini, hedeflerini, prensiplerini ve değer yargılarını ifade eder.

Ayna aynı zamanda kadın ile tabir edilir. Kişinin rüyasında düzgün, temiz ve pürüzsüz gösteren bir ayna görmesi tüm sıkıntı, dert ve zorlukları geride bırakacağı ve onlardan kurtulacağı anlamına gelir. Rüyasında aynaya bakıp kendini beğenen kişinin rüyası çok güzel ve uzun bir hayatı olacağına işaret eder. Fakat bunun aksine rüyada kendini çirkin, hasta ya da yıpranmış gören kişi üzücü şeyler yaşayacak ve sorunlarla karşılaşacak demektir.

Bekâr bir kimse rüyasında kendini aynaya bakarken görürse çok mutlu olacağı bir haber alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Rüyada kişinin kendini aynada sakallı olarak görmesi toplumda kazanacağı saygınlığa, sevgiye ve kendisine gösterilecek olan saygıya işaret eder. Rüyada aynada güzel ve hoş bir yüz görmek mutluluğa, çirkin ve solmuş bir yüz görmekse kötü ve üzücü şeylere işaret eder.

Rüyada Aynanın Kırılması

Rüyada aynanın kırıldığını gören kişi çok güvendiği biri tarafından ihanete uğrayacak demektir. Yani kişinin güvendiği dağlara kar yağacak.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Rüyada altın ayna görmek, sıkıntıdan sonra gelecek esenliğe, bolluğa, berekete ve dini duyguların güçlenmesine delalet eder.

Rüyada Süslü Ayna Görmek

Rüyada süslü ayna gören kişinin yakınları ve yakın arkadaşlarıyla arasında sorunlar yaşanacak ve ayrılık olacak demektir. Süslü ayna rüya sahibinin davasında haklı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ayna Almak

Rüyada ayna satın almak kişinin sorumsuz davranışları sonucunda bazı tatsızlıklarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek iyi değildir. Rüya sahibinin yıkılacağı, gam ve kedere boğulacağı bir acı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayna Silmek

Rüyayı gören kişinin, hedeflerine ulaşmak için ortaya birçok proje koyacağına, bu projelerden birinin ya da birkaçının iyi kazanç elde etmesi ya da başarı getirmesi sayesinde çok iyi işler yapılacağına, imrenilecek bir kariyere ve yeni bir hayat kurmak için çok büyük bir zenginliğe sahip olunacağına delalettir. Rüyada büyük ayna silmek, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına ve bolluk içinde yaşanacağına alamettir.

Rüyada Ayna Satın Almak

Eğitim hayatında çok başarılı geçen yılların ardından iş hayatına adım atılacağı, işle ilgili olarak tecrübesizliğin üzerinden atılması sayesinde daha iyi işlerde çalışılacağı, daha çok kazanç elde edileceği, aile hayatının daha kısa zamanda kurulacağı ve mutlu olunacağı anlamına gelir. Rüyada ayna satın almak ve cebe koymak, yakın bir zaman içinde alınacak hayırlı ve güzel bir haber sayesinde yoğun geçen iş hayatının tüm stresinin bir anda atılacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine ve güzel günlerin başlamak üzere olduğuna delalettir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

HABERE YORUM KAT