1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada AyetelKürsi Okuduğunu Duymak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada AyetelKürsi Okuduğunu Duymak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada AyetelKürsi Okuduğunu Duymak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada AyetelKürsi Okuduğunu Duymak ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada AyetelKürsi Okuduğunu Duymak, Rüyayı gören kişinin hayatında büyük, olumlu ve hayırlı yönde değişime vesile olacak bir gelişmenin yaşanmasına ya da kendisine bu nitelikte bir haber verilmesine alamet eder.

Rüyada ayetelkürsiyi ezberden ve hatasız okuduğunu duymak, her anlamda muradını almak ve yaşamdan yana ağız tadına ulaşmak demektir. Rüyada ayetelkürsiyi yanlış ya da eksik okuduğunu duymak bir girişimden dolayı ya hevesini yitirmek ya da hevesinin kursağında kalması anlamına gelir.

Rüyada Besmele Çekmek

Olgun, anlayışlı, bilge, yüce ve muhterem bir insan olmaya, insanları alttan almayı, idare etmeyi ve onlara karşı sabırlı davranmayı bilmeye delalet eder. Rüyada korkudan besmele çektiğini görmek, esenlik ve kolaylık bulmaktır. Rüyada ibadet sırasında besleme çektiğini görmek, Allah’tan gelen acı tatlı her şeyi kabullenmek, boyun eğmek ve kader bilmek demektir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Felak Nas Okumak

Zeka ve üstün yetenek gerektiren konularda başarı göstermeye, herkesin önüne geçmeye bu sayede nitelik kazanarak çok başarılı olmaya yorulur. Rüyada yatmadan önce felak nas okuduğunu görmek, rüya sahibinin yarınlara dair hep hayaller ve umutlar taşıdığına bunları hiç kaybetmediğine alamet eder. Rüyada cemaat içinde felak nas okumak makam edinmek ve büyük bir itibar kazanmaktır.

Rüyada İhlas Suresini Okumak

Rüya sahibinin araştırmacı ve girişimci kişiliği sayesinde niyetlendiği her işi alnının akıyla gerçekleştirmeyi başardığına, iş ve para kaybı yaşamadığına, kendisi adına doğru olmayacak işlerden de geri durduğuna yorulur. Rüyada ölü için ihlas suresi okuduğunu ve mezarın başındakilerin kendisini dinlediğini görmek, sözü geçen ve otoritesi kabul edilen kimse olmaya delalet eder. Rüyada ihlas suresini okumak isteyip de bunun kendisine nasip olmadığını görmek, elde edilenin azlığının sebebinin kişide olduğuna bu nedenle gayretinin ve özverisinin artması gerektiğine yorulur.

Rüyada Şeytan Görmek

Nefis anlamına gelir. Elini, dili ve belini kötülüğe bulaştırmak isteyenin yine kişinin kendi nefsi olduğuna ve ona uyması durumunda cenabı hakkın katındaki rütbesini yitirebileceğine bu nedenle nefsine yenik düşmekten kaçınması gerektiğine alamet eder. Rüyada şeytan görüp onu kovmayı başardığını görmek, tüm zayıf yönlerinden ve kötü alışkanlıklarından ruhunu arındırmayı bilmeye, rüyada şeytana teslim olduğunu görmek de kendine yenilmek demektir.

Rüyada Sesli AyetelKürsi Okumak

Kişinin elde edeceği zaferler ve başarılar sayesinde çevresindekileri kendine hayran bırakacağına yorulur. İnsanlar arasında sivrilmeye ve fark edilmeye vesile olacak kadar özel becerilere sahip olmaktır. Rüyada ayetelkürsiyi ağlayarak sesli okuduğunu görmek, çok büyük bir müjde ile karşılaşılacağına alamet eder. Rüyada ayetelkürsiyi zoraki ve isteksiz şekilde sesli okuduğunu görmek vurdumduymaz şekilde tavır sergilenecek bir olayda çevreden tepki alınacağına delalettir.

Rüyada Birisine AyetelKürsi Okumak

Rızıktan ve kazançtan yana nasibini paylaşmak demektir. Çok eli bol olmaya ve ekmeğinin hemen hemen herkesin boğazından geçmesi anlamına gelir. Rüyada birisine evde ayetelkürsi okuduğunu görmek bir kimseye evini açmak, onu başının üstünde ağırlamaktır. Rüyada birisine topluluk içinde ayetelkürsi okuduğunu görmek, örnek davranışlar sergilemek ve toplum tarafından artı puan almaktır.

 

HABERE YORUM KAT