1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Ayak Yıkamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Ayak Yıkamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayak Yıkamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayak Yıkamak ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Ayak Yıkamak nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada ayak yıkamak, mübarek bir kişiliğe işaret eder. Rüya sahibi sevdiği ve kendisini seven insanların değerini bilen, onlar için her şeyi göze alabilecek bir insandır.

Bu özelliği çevresindeki insanların takdirini kazanmasını sağlayacaktır. Rüya sahibinin çalışkanlığı, alçakgönüllülüğü onu saygın bir kişi olmasını sağlayacaktır. İnsanlara yardım etmesi hem onları hem de rüya sahibini mutlu edecektir.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin kazancı artacak ve zenginleşecektir. Ancak rüyada eski püskü bir ayakkabı görmek, bu tabirin tam tersi olarak yorumlanır. Bu sefer de rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecektir. Rüyada çift olarak ayakkabı gören kimse, boş dünya işleriyle uğraşır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest aldığını gören kimse, ferahlığa kavuşur. Hayatındaki sıkıntılarından kurtulur, sakin ve huzurlu günler geçirir. Ayrıca rüyada abdest almak, büyük devlet adamları ile bir ilişki içerisinde olunacağına işaret eder. Karşılıklı menfaat ilişkisi söz konusu olacaktır. Eğer rüyada abdestin bozulduğunu görmüş ise, bir dönem sıkıntılı günler geçirecektir.

Rüyada Ayak Kesilmesi

Rüyada ayak kesilmesi, uzun süreli bir hastalığa delalet eder. Rüya sahibi, yaşantısını oldukça etkileyecek ve ayağa kalkamayacağı ağır bir hastalık geçirecektir. Öldürmeyen ancak erken yaşlanmasına neden olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayak kesilmesi gören kimsenin işleri yolunda gitmez. İstediği sonuçlara kendi beceriksizliği nedeniyle ulaşamayacak, sonunda hüsran yaşayacaktır.

Rüyada Ayak Topuğu Görmek

Rüyada ayak topuğu gören kişi, mal sahibi olur ancak bu mal haram maldır. Doğru yollardan, helal yollardan kazanılmamış daha çok şans oyunlarından gelen mala işaret eder. Bu nedenle bu maldan pek hayır görülemeyecektir. Bekar bir erkeğin rüyada ayak topuğu görmesi, iffetsiz ve kötü bir kadına delalet eder. Rüya sahibi bu kadının yarattığı sorunlarla uğraşacaktır.

HABERE YORUM KAT