1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Ayak Kırılması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Ayak Kırılması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayak Kırılması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Ayak Kırılması ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Ayak Kırılması nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada ayak kırılması, istediğiniz bir yolculuğa çıkamayacağınızın veya gittiğiniz yerde kalarak yerleşeceğinizin göstergesidir.

Bu rüyayı gören kişi bulunduğu şehri terk ederek birçok yer dolaşır ve yeni insanlar tanır. Çıkacağınız bir yolculuğunuzun hayırla sonuçlanacağına, arkadaşlarınızdan bir kısmını terk edip onlardan ayağınızı keseceğinize bazen de yaşadığınız yerin sizin için hayırlı olmasına işaret eder.

Rüyada Ayak Başlamak

Rüyada ayağını başlayan veya başkasına bağlatan kimse bulunduğu işte sadakatle çalışarak, iş sahiplerine daima güvenilir bir işçi olur. Bu rüya özellikle sizin ayağınızı bağlayan kişiyi tanıyorsanız, onunla uzun bir arkadaşlık geçireceğinize ve daima ona sadık olup birlikte huzurlu bir ilişkinizin olacağına yorumlanır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Ayak Bileziği Görmek

Rüyada görülen ayak bileziği kişinin sahip olacağı çocuklardır. Bu rüya gören kişinin, eğer bekar ise yakında evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına işarettir. Bazen de bu rüya, cömert ve hayırlı bir kocaya işarettir.

Rüyada Ayak Çıkıntısı Görmek

Rüyada ayak çıkıntısı görmek, üzüntüye içine düşeceğiniz kedere; bazı konularda başarısız olmaya, iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara, kötü bir kimse ile arkadaş olmaya, vaktini boşa harcamaya veya sıkıntı yaşamaya delalete eder.

Rüyada Ayak Kayması

Rüyada ayağının kaydığını göre kişi bir kedere düşer veya başına bir musibet gelir. Bu rüya pek iyiye yorulmaz. Sizin kötülüğünüzü isteyen ve sürekli arkanızdan konuşan, kötü niyetli bir kişiye veya yaşayacağınız birtakım tatsız olaylara da yorumlanır.

Rüyada Ayağı İle Vurmak

Rüyada ayağı ile vurmak, birisine verdiğiniz sözü yerine getirmeyeceğinize, emanet hıyanet etmeye, bazen iyi bir durumdan kötü bir hale düşmeye, zengin kimseler için malı ile övünmeye, başka insanları küçük görmeye ve horlamaya işaret eder.

HABERE YORUM KAT