1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi Rüyayı gören kişinin değişime uğrayacağı, yaşam tarzını ve hayata bakış açısını geliştireceği anlamına gelir.

Rüyada vajina görmek, rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajina görmek helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir. Rüya sahibi bereket görecek, kendisi için sonu hayırlı olacak işlere girecek ve karlı çıkacak, zenginliğe kavuşacak ve ömrü rahat içinde geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kadının Vajinasını Görmek

Çetin ve zorlu bir kışın ardından doğan güneş benzetmesi ile açıklanabilir. Rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin, yıkımların, kayıpların, üzüntülerin ve ruh çöküntüsünün ardından huzura ermesine ve yavaş yavaş iyileşmesine işaret eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Vajina Akıntısı Görmek

Borçlanmak ve bu nedenle sıkıntı görmek anlamına gelir. Rüyada vajina akıntısı görmek üzücü ve olumsuz haberler almaya, rüya sahibinin celallenmesine ve sinirden kudurmasına neden olacak olaylarla karşılaşmasına yorulur.

Rüyada Kendi Vajinasını Görmek

Rüyasında kendi vajinasını gören kişinin, işini kendisinin halledeceğine kimseden yardım ya da destek görmeden bu işin altından kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi için, kendi kelini kendisi kaşıyan kişi deyimini kullanmak yerinde ve isabet olur.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadının cinsel organını gören kişi bir işten pay alır ya da mirastan nasiplenir. Rüya sahibi için mal ya da kazanç elde etmek şeklinde yorulur. Aynı zamanda iyilik bulmak ve kurtuluşa ermek anlamına gelir.

HABERE YORUM KAT