1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Atlamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Atlamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Atlamak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Atlamak ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Atlamak nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada atlamak, genel olarak yani sadece atlamak olarak değerlendirilirse hayra tabir edilir. Fakat bu rüya konusu çok geniş anlamlara sahiptir ve özele indirgenerek yorumlanmalıdır. Yani rüyanın tam olarak nasıl görüldüğünü bilerek yorumlanması lazım gelir.

Örneğin; bir dağdan, tepeden ya da uçurumdan atlamak başka türlü tabir edilir, bir ağaçtan, çatıdan ya da köprüden atlamaksa bambaşka tabir edilir.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak çok başarılı olmaya, büyük paralar kazanmaya, önemli işler yapıp, faydalı işlerin altına imza atmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında üzüntüden çok mutluluk ve sevinç gözyaşları olacak demektir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, rüya sahibinin deyim yerindeyse attan inip eşeğe binmesine ve buna razı gelmesine işaret eder. Örneğin, daha az maaşa çalışacağı bir işe girmesine, çok iyi bir semtten bir kenar mahalleye taşınmaya karar vermesine gibi farazi şekilde örneklendirilebilir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Suya Atlamak

Rüyada suya atlamak çok hayırlıdır, rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatın yükünü omuzlarından atarak daha kolay bir yaşama kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur.

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyasında balkondan atladığını gören kişinin hangi ruh hali içindeyse bunun tam tersi duruma geçeceğine tabir edilir. Örneğin rüya sahibi mutluyken, mutsuz olacak eğer bu durumun tam tersiyse de sevineceği bir moda geçecek demektir.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Atlamak

Rüya sahibinin moralinin bozulup, yüzünün asılacağı olaylar yaşamasına ya da haberler almasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk çekmek anlamına gelir.

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek, uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin zaaflarına yenilip yanlış ve kötü işlere bulaşmasına bu nedenle de itibar kaybedip gözden düşmesine yorulur. İş yerindeki rütbesinin de elinden alınacağı şeklinde değerlendirilir.

HABERE YORUM KAT