1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Atanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Atanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Atanmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Atanmak ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Atanmak nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada atanmak, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin sancılı bir dönem geçireceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, çökeceğine ve çaresiz hallere düşeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin altından kalkamayacağı kadar yüklü borçlara gireceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, bu durumun da kendisini bir hayli zorlayacağına alamet eder.

Rüyada Devlete Atanmak

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına ve tabiri caizse yana yakıla güzel günlerini arar olacağına tabir edilir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Memurluğa Atanmak

Rüyada memurluğa atanmak da tıpkı devlete atanmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hesap etmeden çok riskli işlere atılacağına, başarısız olacağına, deyim yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymaması nedeniyle mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir.

Rüyada Tayin Olmak

Rüyasında tayin olduğunu gören kişinin hayatına eğlence, heyecan, keyif ve hareketlilik gelecek demektir. Rüya sahibinin kötü, stresli, yorgun iş günlerinden uzaklaşacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, gittiği yerde moral, huzur ve mutluluk bulacağına işaret eder.

Rüyada Memur Olmak

Rüyayı gören kişinin atacağı yanlış bir adımın bedelini çok ağır ödemek zorunda kalacağına ve bunun kendisine bazı mecburiyetler getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu durumdan kurtulmadan rahat edemeyeceğine ve huzuru bulamayacağına yorulur.

Rüyada Bir Yere Atanmak

Rüyayı gören kişi için müjde ve sürpriz olarak kabul edilir. Rüya sahibinin özellikle de ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, kazancın artacağına, müşteri portföyünün hiç beklemediği oranda kabarıklaşacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Yeni Bir İşe Atanmak

Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına ve iyi hallere geleceğine alamet eder.

HABERE YORUM KAT