1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada At Isırması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada At Isırması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada At Isırması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada At Isırması ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada At Isırması nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada at ısırması, kişinin en yakınları tarafından uğrayacağı bir haksızlığa, hakaret ve iftira içeren kötü konuşmalara alamet olduğu gibi, beklenmedik olaylara ve kötü duruma düşmeye de yorumlanır.

At ısırması kişiye ikiyüzlü davranan bir dosta, yanlış yapılacak bir evliliğe, bir kişinin asıl niyetini sonradan fark etmeye ve üzüntü duymaya delalettir. At ısırdığını gören kimseler, maddi anlamda da bir miktar mal kaybına uğrayabilir veya dolandırıcılık gibi bir duruma maruz kalabilirler.

Rüyada Attan Düşmek

Yaşanacak bir aksilik ya da kişinin yapacağı önemli bir hata sonrasında çok büyük bir kısmetin elden kaçacağına işarettir. Evlilik hazırlıkları yapan kişilerin son dakikada evlenmekten vazgeçmesine, evlilerin ise yaşadıkları sıkıntılar nedeni ile boşanma kararı alacaklarına delalet eder. Attan düşmek aynı zamanda kendi işyerini kuran kimselerin iflası ile sonlanacak bir maceraya atılacaklarını ve ellerindeki her şeyi, birikimlerini bu uğurda kaybedip beş parasız kalacaklarını da tabir eder. Attan düşen kimse kaza geçirir ve hastalık nedeni ile uzun süre çalışamaz hale gelir. Genellikle uğursuzluk ve kötü talih olarak yorumlanan rüya kişi için pek hayırlı sayılmaz.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada At Tepmesi

Kişinin rüyasında bir at tarafından tepildiğini görmesi, sevdiği kimselere yaptığı baskıların ters tepeceğini ve ikili ilişkilerinde ciddi bozulmalar yaşayacağını, tutumunu değiştirmezse yalnız kalacağını bildirir. At tepmesi bazen de yanlış yatırımların veya savurganlık nedeni ile parasız kalınacağının da tabiridir. Bekar kimseler için sevilen kimse tarafından alınacak kötü bir darbenin ve psikolojik buhranın habercisi olarak da yorumlanır.

Rüyada At Isırmasının Psikolojik Tabiri

At ısırması, korkulan bir kimse tarafından kendisine kötülük yapılacağını düşünen kişilerin ruh hallerine ışık tutar. Gerçek hayatlarında sürekli olarak kötülüğe maruz kalacaklarını düşünen ve bu yüzden bazen gerçek dışı saplantılara sahip olan kimseleri de işaret eden rüya, at fobisi olan kişilerin de bilinçaltlarından kaynaklanıyor olabilir.

HABERE YORUM KAT