1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak, Birçok konuda kötü durumların yaşanmasına, büyük bir üzüntü duyulmasına ve tatsızlık çıkmasına sebep olacak bir sorunun önüne geçileceğine, alın teri dökülerek yapılan işten çok büyük…

Birçok konuda kötü durumların yaşanmasına, büyük bir üzüntü duyulmasına ve tatsızlık çıkmasına sebep olacak bir sorunun önüne geçileceğine, alın teri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına işaret eder. Rüyada aslan saldırısından kurtulan zebra görmek, sosyal hayat içerisinde ters düşülen bir kişi ile orta yolun bulunacağına, bu sayede sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, gezip görmek için bir seyahate çıkılacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine tabir edilir. Samimi olunan bir kişi ile yola çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüya sahibinin başına talih kuşu konacağına rivayet edilir. Alınacak kötü bir haberin ardından yaşanan sorunların zamanla çözüm bulacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine alamet eder. Rüyada aslan besleyip büyütmek, farklı bir karakteri olan bir kişinin, etrafındaki kişilerle yaşadığı sorunları çözmesi için kendisine yardım edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına ve çok uzun zamandan beri devam eden bir düşmanlığın sona erdirilmesine önayak olunacağına yorumlanır. Müdürlük gibi üst düzey bir mevkiye terfi alınacaktır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Aslan Yavrusu Sevmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği bir akrabasına kısa süre içinde yardımcı olacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çalışma hayatında çok güzel bir işe sahip olunacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına alamettir. Rüyada aslan yavrusu sevmek, doğru adımların atılması ile çok mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, zor geçen bir dönemin ardından çok istenen bir işin yapılacağına, bu işten ötürü uzak bir şehre gidileceğine, buraya yerleşileceğine ve yeni bir sosyal çevreye girileceğine delalet eder.

Rüyada Aslan Isırması

Bir tapu sorunundan ya da bir borçtan ötürü resmi bir görevliyle ters düşüleceği, uzun sürecek bir mahkemeye girileceği, bazı yazışmalar yapılacağı ve bu yazışmaların ardından bir miktar ceza ödeneceği anlamına gelir. Rüyada aslan ısırması ve kan gelmesi, sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorulur. Yaşanan bir tatsızlığın çözüleceğine işarettir.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Birçok iş fırsatının yakalanacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, işle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, bu yolda çok başarılı işlere imza atılacağına ve iyi bir mevkiye ulaşılacağına rivayet edilir. Rüyada aslan sürüsüne giren birini görmek, çalışma hayatında risk almayı seven, çeşitli aksiyonlara giren ve bu sayede iş hayatında çok yol kateden bir arkadaş sayesinde büyük ses getirecek işlere imza atılacağına, bu sayede iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına ve çeşitli konularda akıl hocalığı yapılacağına rivayet edilir.

HABERE YORUM KAT