1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Aslan Kovalaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Aslan Kovalaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Aslan Kovalaması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Aslan Kovalaması ne demektir, ne şekilde yorumlanır Rüyada Aslan Kovalaması nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada aslan kovalaması, kişi için çok önemli ve hayatını değiştirecek nitelikte bir olayın vuku bulacağını, karşısına çıkacak değerli bir fırsatı simgelediği gibi, sahip olacağı güç sayesinde çevresinde sözü geçen biri haline dönüşeceğini işaret eder.

Aslan tarafından kovalanan kişinin başında parlayan şans güneşi hayatı boyunca onu takip eder ve kişi her işte büyük başarılar elde ettiği gibi, kuvvetli, iktidarlı biri haline gelir.

Önemli zümrelere mensup biri ile evlilik yapılacağı, çok büyük bir şirketin başına yönetici olarak geçileceği anlamına da gelen rüya zengin bir hayatın da müjdecisidir.

Rüyada Aslandan Kaçtığını Görmek

Korkak ve çekingen tavırları nedeni ile rüya sahibinin fırsatları doğru değerlendiremediği ve bu yüzden içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan bir türlü kurtulamadığını işaret eder. Aslandan kaçtığını gören kimseler yanlış evlilikler yapar ya da kişiliğine hiç uymayan işlerde çalışıp mutsuz olurlar.

Hayata karşı at gözlüğü ile bakıldığına ve yaşamın kendisine sunduğu fırsatları bir türlü yakalayamadığına işaret eden rüya, kişinin depresif bir ruh haline sahip olmasından ve tembelliğinden de sıyrılması için uyarıcı bir işaret taşır.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Aslan Isırması

Rüya sahibinin iş hayatında çok büyük bir rakiple karşı karşıya kalacağını ve alt olacağını bildirir. Yanlış hamleler ve kararlar yüzünden işinden olunacağı anlamına gelen rüya, toplum nazarında da itibarsız bir kimse olunacağını bildirir. Aslan ısırması farklı bir yoruma göre de kişinin başka bir kimsenin yardımı ile toparlanacağı ve güç kazanıp, eskisinden de iyi bir hale geleceğini müjdeler.

Rüyada Aslan Kovalamasının Psikolojik Tabiri

Hayatı boyunca güçlü kişilere karşı pasif kalan ve kendisini savunamayan, ezik bir karaktere sahip olan kişileri simgeler. Aslan kovalaması çocukluğunda sürekli olarak aşağılanan ve arkadaşları tarafından alay edilen bir çocuk olunduğunun da işaretidir. Yetişkinlikte de geçmişteki sorunlarla baş edilemediğinin ve bu durumların kişinin psikolojik durumunda yara açtığının da tabiridir.

HABERE YORUM KAT