1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Askere Gitmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Askere Gitmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Askere Gitmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Askere Gitmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık. Rüyada askere gitmek, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine ve başarılı olacağına işaret eder.

A+A-

Rüyada Askere Gitmek, Rüya sahibi düzgün yaşantısı sayesinde mutluluğu yakalayacak, eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi sayesinde de büyük zaferler elde edecek demektir.

Rüyada askere gittiğini gören rüya sahibi için, en kötü zamanında bile yaşama tutunmasını bilen, ne olursa olsun işini bırakmayan ve hayatına devam etmesini bilen kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin yaşam felsefesi, hayatta her güçlüğün istendiği sürece aşılabileceği ve ölümden başka her şeye mutlaka bir çözüm bulabileceğidir. Rüya sahibi bu felsefeye bağlı olarak yaşar.

Rüyada Tekrar Askere Gitmek

Rüyada askerliğini yaptığı halde yeniden askere gittiğini gören kişi iş hayatında çifte mutluluk yaşayacak demektir. Yani rüya sahibi bir taşla iki kuş vuracak, ziyaret amaçlı gittiği ve aklında dahi olmadığı halde hem de karlı bir ticaret yaparak hem ziyaret hem ticaret yapmış olacak demektir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Asker Olmak

Sıkıntılı ve fırtınalı günlere katlanarak elindekilerin bir kısmını bile olsa kurtarabilmek şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi, yaşayacağı kayıplara rağmen, kendisini daha bir süre idare edecek kadar varlığını kurtarabilecektir.

Rüyada Gazi Görmek

Rüya sahibinin inandığı şeylere bağlı kalmasına ve bazı değerlere sadık olmasına tabir edilir. Bu rüya, kişinin bu değer yargılarını bazen atladığı anlamına gelir.

Rüyada Şehit Görmek

Rüya sahibinin hayattaki başarıları ve alacağı unvanları şeklinde yorumlanır. Rüyasında şehit olduğunu gören devlet makamlarında önemli bir koltuğun sahibi olacak ya da iş yerinde terfi ede ede en üst birime ulaşacaktır.

Rüyada Bayrak Görmek

Şan, şöhret ve başarı kazanmak anlamına gelir. Rüya sahibi işlerinde yükselerek adını dört bir cihana başarılar ile yazdıracak ve herkesin tanıdığı biri haline gelecek demektir.

Rüyada Askere Gidip Şehit Olmak

Güzel ve yüce bir mertebeye ulaşacak olmak anlamına geldiği gibi, uzaktan gelecek bir sevilenle buluşmak, eski günleri yad etmek manasındadır. Rüya sahibinin yolunda doğruluktan ayrılmadığını, Allah sevgisini kalbinden eksiltmediğini ve her zaman ailesine, sevdiklerine değer vererek yaşadığını ifade eder. Askere gidip şehit olmak, en iyi makamlarda görev almak, topluma yön verecek işler yapmak, hayır duası almak manasına da gelir.

HABERE YORUM KAT