1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada asker kıyafeti giymek, erkekler için bazı huzursuzlukların ve tartışmaların olmasına, işinizde size husumet duyan bir kimse ile kavga edeceğinize; kadınla için bazı menfaatlere, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve dostluklar kurmaya işarettir.

Bu rüya bazen de devlet işine, yeni bir başlangıç yapmaya, özellikle özel hayatta huzura, toplumsal emniyete ve korkulandan emin olmaya da yorumlanır.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek

Rüyasında birbirleri ile savaşan askerler gören kişi hayatında birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya toplum içinde çıkacak huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların bir habercisidir. Halk içinde meydana gelecek tatsız olaylara, fitneci bir kabilenin toplum içinde fesat çıkarmasına, iyilikten sonra kötülüğe, hidayetten sonra sapıklığa da işarettir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Asker Görmek

Rüyada görülen asker genellikle kuvvetli ve kudretli bir adamdır. Bu rüya, özellikle gayri Müslimlerle mücadele eden kavimler için zafere, düşmanı mağlup etmeye; bazı alimlere göre o sene yağacak yağmura, hava şartlarına, korktuğundan emin olmaya ve emniyete işaret eder.

Rüyada Bir Asker Grubu Görmek

Rüyada görülen asker grubu veya ordu o ülkenin emniyetine işarettir. Bu nedenle askerin öldüğünü görmek, ulusal güvenliğin tehlikeye düşmesine, güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak her anlamda ülkenin güvenli ve emniyetli bir şekilde olmasına, bitkin askerler görmek ordu içinde çıkacak olan anlaşmazlıklara, hasta askerle o halkın askerlerinin fesat ve nifak içinde bulunmasına delalet eder.

Rüyada Bir Şehre Askerlerin Girdiğini Görmek

Rüyasında bulunduğu şehre askerlerin girdiğini görmek, o senin yağmurla ve bereketle geçeceğinin işaretidir. Bu rüya bazen de, o ülkenin sahip olduğu askeri kuvvetlere; rüyada düşman askerinin girmesi savaş haline veya düşman askerlerinin ülkeye girmesine; şehri askerlerin bastığını görmek ise günahkar bir kavime ve bu kavimin başına gelecek musibetlere yorumlanır.

HABERE YORUM KAT