1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Asansör Tamircisi Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Asansör Tamircisi Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek, Eğitim konusuna ehemmiyet verileceğini, mesleki alanda her türlü bilgiye vakıf olunacağını ve işin mutfağından başlayarak, adım adım yükselmeyi tercih edecek olan rüya sahibinin…

Eğitim konusuna ehemmiyet verileceğini, mesleki alanda her türlü bilgiye vakıf olunacağını ve işin mutfağından başlayarak, adım adım yükselmeyi tercih edecek olan rüya sahibinin yoluna çıkan engellerde de korkuya, telaşa kapılmadan hareket edeceğini, eline geçenlerin kıymetini bilerek, gelecek için maddi yatırımlar yaparak yaşayacağını tabir eder.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Asansör Düşmesi Sonucu Ölmek

Doğruluktan, kişiyi iyi mevkilere taşıyacak yollardan ayrılmak demektir. Çevrenin etkisinde fazlasıyla kalan rüya sahibinin akıl karışıklığı yaşayacağını, önemli bir aile meselesinde ya da mal davasında yanlış yapacağını ifade eder. Yaşanan kötü ve üzücü bir olayın kalıcı olmayacağını, bu dönemde geçici sıkıntılarla baş etmek gerekse de, geleceğin düşünüldüğünden daha da güzel olacağını ifade eder.

Rüyada Asansörde Bayılmak

Mutluluktan duyulacak hazza, hayatın istenilen şekilde gitmesinden dolayı duyulan memnuniyete, ağız tadıyla yenen yemeklere, gidilen her toplantıda övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır. Asansörde bayılan kişi gençse, gelecekte çok hızlı bir yükselme yaşar ve kendi işinin patronu olur. Yaşlılar için geçici bir rahatsızlığı bildirdiği gibi, kişinin para konusunda ketum davranmak suretiyle, sıkıntısını kimselere dile getirmeyeceğini de tabir eder.

Rüyada Asansörde Birileriyle Kavga Etmek

Yapılan işle ilgili çalışma arkadaşlarıyla yaşanacak çatışmaya alamet eden rüya, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağını, emeklerinin takdir görmemesinden dolayı içerleyeceğini ve bir dönem içine kapanacağını işaret eder. Yakın arkadaşlarla küslük yaşamak demek olduğu gibi, aile desteğini yeterince görememekten dolayı şikayet etmek anlamına da gelir.

Rüyada Asansör Çağırmak

İş açmak için doğru yol ve yöntem belirlemek, borçları düzene sokmak ve kısa süre sonra refaha ermek adına çalışmalar yapmak demektir. Asansör çağıran kişiler işlerinde aranan özelliklere sahip, yetkin kişiler olurlar ve girdikleri sınavlarda yüksek not alırlar. Devlet memuru olmanın, üst kademelerde yetki almanın ve ismini herkese duyurmaya neden olacak işlere imza atmanın tabiridir.

Rüyada Asansör Yaptırmak

Akılla hareket eden kişinin ekmeğini kazanırken kimsenin malına, parasına ve mevkisine göz dikmeden hareket edeceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına alamettir. Asansör yaptıran kişi erken yaşta yol alır, hayal ettiği gibi zengin bir hayatı olur.

Rüyada Asansöre Binememek

Büyük bir fırsatı göremeyen rüya sahibinin avantajlı iken kötü duruma düşeceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına ve üzüntü yaşayacağına alamettir.

Rüyada Asansörde Kapalı Kalmak

Ani bir yükseliş yaşayan, yaşam kalitesi artan kimselerin kibir içine gireceklerine, başka insanları aşağılayan tutumları nedeniyle çevrelerinde samimi dostlarının kalmayacağına işaret eder

HABERE YORUM KAT