1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Asansör Sallanması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Asansör Sallanması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Sallanması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Sallanması ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını sondakika.net.tr ekibi olarak sizler için bir araya topladık.

A+A-

Rüyada Asansör Sallanması, Kişinin karşılaşacağı kötü bir kişi tarafından dolandırılacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar…

Kişinin, karşılaşacağı kötü bir kişi tarafından dolandırılacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine ve sevdiği bir eşyayı bir topluluk içine gireceği bir sırada kaybedeceğine işaret eder. Rüyada asansör sallanması ve durması, zor geçecek bir dönemin sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Asansör Sallanması Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Karanlık Asansör Görmek

Kişi, göz göre göre iş hayatında çok büyük sorunlarla uğraşacak, değer verdiği bir kişi tarafından terkedilecek, beklediği bir işi kısa süre içinde kaybedecek, ruhsal olarak kötü bir duruma düşecek, hem kendisini hem ailesini büyük sıkıntının altına sokacak bir olay yaşayacak ve canını sıkan bir konuda karar vermek zorunda kalacak demektir. Rüyada karanlık ve dar asansör görmek, aile içinde yaşanan tatsız olayların kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine delalettir.

Rüyada Hızlı Asansör Görmek

Rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği bir proje sayesinde iş dünyasına hızlı bir şekilde gireceği, kariyer basamaklarını ikişer üçer çıkacağı, kazancını birkaç kat birden arttıracağı, yapacağı bir ortaklık sayesinde herkes tarafından konuşulan bir isim olacağı, ettiği duaların kısa süre içinde karşılığını bulacağı ve çok hayırlı bir işe girip zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada hızlı asansöre binmek, iş dünyası ile haşır neşir olan ve işle ilgili olarak büyük tecrübesi bulunan bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına ve uzun bir dönemin ardından kurulan bir işyerinde yüzdeye sahip olunacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Asansör Görmek

Geleneklere ve adetlere bağlıbir kişi olunması sayesinde çok sevilen ve insanlar tarafından değer verilen bir kişi olunacağına, bu sayede ne zaman sorun yaşansa ya da bir sıkıntı ortaya çıksa birçok kişinin yardım edeceğine, bu durumun devam etmesi için bütün huyların devam etmesi gerektiğine ve bu durumun değişmemesi gerektiğine delalet eder. Rüyada eski asansöre binmek, yeni bir işbirliği yapılacağına, sorunların bu sayede çabucak sonlandırılacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına ve daha iyi bir eğitim almak için yurtdışına çıkılacağına işarettir.

Rüyada Asansör Bozulması

Ansızın patlak verecek bir tartışmaya yorulur. Rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zaman içinde durma noktasına geleceğine, bu duruma bağlı olarak kazancının beklenenden daha fazla düşeceğine, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına tabir edilir. Rüyada yeni asansör bozulması, yeni girilen bir işte büyük bir zarara bulaşılacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına işarettir.

Rüyada Asansör Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireyi gözünü diktiği hedefe ulaştıracak yani ona bu konuda aracılık edecek bir kimse ya da bir olayı yansıtır. Asansör objesi bireyin karşısına çıkacak bir şans anlamına gelir. Bireyin rüyası da zaten bunun beklentisi içinde olduğunu gösterir. Rüya sahibi kendisini bu düşünceye tamamen kanalize etmiş olmalıdır ki başarısının ve yükselişinin eline geçecek bir kısmete ya da olanağa bağlı olduğuna odaklanmıştır. Aslında asansör onun bu yöndeki beklentisini ifade etmektedir. Rüya sahibinin zirveye çıkmayı çok istediğine bunu da uzun yollardan değil en pratik yöntemlerle en kısa yollardan başarmayı amaçladığına ve kafasını bu hususta çok meşgul ettiğine işaret eder. Bireyin kafası bu konuyla dolu olmalıdır ki böyle bir rüyayı görsün.

HABERE YORUM KAT