1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Asansör Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Asansör Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansör Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada asansör görmek, maddi olarak sorumluluk duyulmayan kişileri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak anlamına gelir. Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka ve âlim olan kişiye işaret eder.

Rüyasında asansör gören kişi, onu en sıkıntılı ve en zor zamanında, kötü durumdan çekip çıkaracak, destek verecek biriyle karşılaşacak demektir. Borçluysa borcunu ödeme kolaylığına erişerek, rahata ve esenliğe kavuşacak demektir. Asansör huzura, dertten, borçtan, hastalıktan kurtulmaya, kişinin hayatında kendisine zorluk çıkaran, külfet olan ve ayağına dolanan kişilerden yakasını kurtaracağına işaret eder.

Asansör eğer karanlık ve izbe ise kişinin içine düşeceği kuruntuya delalettir. Rüyada asansörde olması gerekenden fazla insan olduğunu görmek zorluğa, güçlüğe ve sıkıntıya düşüleceği anlamına gelir. Rüyada asansörle çıkmak, hayatta da yükselmek anlamına gelir.

Rüyada asansör görmek kişinin dertlerinden kurtulup refaha kavuşmasına, sıkıntılarından ve zorluklarından sıyrılmasına ve huzura ermesine de delalet etmektedir.

Rüyada Asansör Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıktığını görmek iş hayatındaki başarılı atılımları işaret eder. Kişinin mesleğinde yükselme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Asansörden İnmek

Rüyada asansörden inmek iyi değildir. Kişinin başarısızlığa, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, makamını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüyada asansör ferah, aydınlık, temiz ya da lüks ise geçici bir hevese ya da heyecana işaret eder. Yani rüyasında aydınlık ve lüks bir asansör gören kişi sonradan gereksiz ya da saçma olduğunu düşüneceği bir hevese kapılacak ama bunu anlaması uzun sürmeyecek demektir.

Rüyada Dar Asansör Görmek

Rüyada dar asansörde olduğunu görmek iyi değildir. Dar, karanlık, küçük ve eski bir asansör görmek, rüya sahibinin kalbinin ve ruhunun sıkılmasına neden olacağı bir olay yaşayacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüya sahibinin, iş hayatında karşılaşacağı kötü olaylar yüzünden çok sıkıntı çekeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına ve yaptığı iyiliklerin karşılığında kötülük bulacağına yorulur. İçinde bulunulan sıkıntı yüzünden zor zamanlar geçiriliyor demektir. Rüyada asansör düşmesi ve patlaması, aile bireylerinin birbirine düşmesine ve büyük tartışmaların çıkmasına sebep olacak bir olay yaşanacağına, bu yüzden büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Çalışma hayatında ortaya konulan projelerin büyük başarı getirmesi sayesinde kazancın sürekli artacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına ve ev sahibi olunacağına delalettir. Rüyada asansörle yukarı çıkan birini görmek, alacağı destek sayesinde kafasında kurduğu büyük bir çalışmayı hayata geçiren rüya sahibinin, hayallerin kavuşacağına ve beraberinde sevdiği kişileri de hayallerine kavuşturacağına alamettir.

HABERE YORUM KAT