1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Arpa Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Arpa Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Arpa Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Arpa Görmek ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada arpa görmek, helal olan kazanca işaret eder. Rüya sahibinin emeğinin karşılığında tatmin edici kazancı olacak ve bu kazanç helal olduğu için kişiye her zaman bereket getirecek demektir.

Rüya sahibinin işinin her zaman yolunda gideceği, henüz bir işi son bulmadan, diğerinin geleceği ve bu durumun ömür boyu süreceği tabir edilir. Yani denilebilir ki rüya sahibi işinden yana çok kısmetli ve bereketlidir.

Rüyada Arpa Ekmek

Rüyada arpa ektiğini görmek, ümitlerinin boşa olmadığına, hiçbir emeğin de karşılıksız kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibi, çok çalışmasının ve sabretmeyi bilmesinin karşılığını mutlaka alacak demektir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Arpa Tarlası Görmek

Büyük kısmettir. Rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına işaret eder. Kısmetin artması, rızkında aynı oranda çoğalması anlamına gelir.

Rüyada Arpa Yemek

Rüyada arpa yemek, var olanı tüketmeye işaret eder. Rüya sahibi işsiz ya da parasız kaldığı bir dönemde, yarınları için biriktirdiğini bitirecek ve gelecek için yine elinde ve avucunda hiçbir şey kalmayacaktır.

Rüyada Arpa Ambarı Görmek

Rüya sahibinin eksikliğini hissettiği her şeyden fazlaca sahip olacağına ve bu defa da elindekileri nereye sığdıracağını, neye harcayacağını bilemez olacağına tabi edilir. Bu rüya, arzu edilenin de üzerinde yani hayal edilemeyecek bir varlığın habercisidir.

Rüyada Arpa Almak

Rüyada arpa aldığını gören kişi, akıllıca hareket ederek yaptığı bir yatırım ya da birikim sayesinde fakirliğe düşüp, ele güne muhtaç olmaktan ve başkalarına el açmaktan kurtulacak demektir.

Rüyada Arpa Yolmak

Rüyasında arpa yolduğunu gören kişi, ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan ve azimli bir kişi olarak tasvir edilir. Kişi, inancı sayesinde her yerde ekmek bulacaktır.

 

HABERE YORUM KAT