1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Araba Kazası Atlatmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Araba Kazası Atlatmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Araba Kazası Atlatmak Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Araba Kazası Atlatmak, Rüyada Trafik Kazası Yapmak, Trafik Kazası Geçirmek, Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek, Araba Kazası Yapmaktan Son Anda Kurtulmak ne demektir, ne şekilde yorumlanır ve nasıl tabir edilir? Tüm bu soruların yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Rüyada Araba Kazası Atlatmak, Bir beladan kurtulmaya ve bu melanetli durumdan maddi ya da manevi yara almadan çıkmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük bir felaketin eşine gelip, şükür ki oradan döneceğine alamet eder.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin büyük badireleri neyse ki küçük sıkıntılarla atlatacağına yorulur.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

İş hayatında ya da aile hayatında daha önce yaptığı bir hatadan, edilmiş bir kötü sözden ya da yapılan bir tartışmadan ötürü rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, yaptıklarından dolayı çok pişman olduğuna, kendi vicdanı ile sürekli tartıştığı halde bir çıkış yolu bulamadığına tabir edilir.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı bazı şeylerden dolayı çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, bu yüzden kendisini hiç affetmediğine ve bundan sonra yapacaklarında bu durumu göz önüne alacağına alamet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak ve Hastaneye Kaldırılmak

Güvenlik duygusunun zayıflayacağı bir dönemi işaret eden rüya, kişinin başına gelecek aksiliklerin arka arkaya olmasından dolayı psikolojik olarak da yıpranacağı bir sürece gireceğini işaret eder. Hastalıkların ve uğursuzlukların kişinin peşini bırakmadığı bu dönemi sakin şekilde geçirmek gerektiğine, sahip olunanlara şükretmenin en doğrusu olacağına da dikkat çeker. Rüya sahibinin İslam’a uygun yaşamaktan uzak olduğuna, hayatın getirdiği yoğunluk içinde maneviyatına gereken önemi vermediğine ve bu nedenle bir süre sonra inancını kuvvetlendirme ihtiyacı duyacağına delalettir.

ruya-tabiri-ne-demektir-anlami-nedir.jpg

Rüyada Araba Kazası Yapıp Birine Çarpmak

Ah almak manasına gelen rüya, sevilen bir insanla arası açılan rüya sahibinin bir anda ağzından çıkacak kötü sözler nedeniyle bu kimseyi üzeceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına ve bir süreliğine hayatında arka arkaya sorunlar yaşayacağına alamettir. Geçmişte hakkı olmayana el uzatmış olan rüya sahibinin daha sonra pişmanlık duyacağını ve hakkını yediği insanı bularak af dileyeceğini işaret eder. Manevi zayıflığın kişide korkulara, hezeyanlara ve suçluluk duygusuna neden olacağını da tabir eden rüya, öz güven eksikliğine de alamettir.

Rüyada Araba Kazası Yapmaktan Son Anda Kurtulmak

Başa gelecek bir sıkıntıdan kıl payı kurtulmaya yorumlanan rüya, çok güvenilen bir insanın çok yanlış bir hareketini gören rüya sahibinin kendisini korumaya alacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına tabir edilir. Kişi için hiç de hayırlı olmayacak bir iş teklifini hislerine dayanarak reddedecek olan rüya sahibinin daha sonradan aldığı kararın doğruluğunu fark edip sevineceğine, bundan sonraki riskleri de aynı şekilde bertaraf edeceğine yorumlanır. İş hayatında umduğunu bulamayan kişiye çok yeni ve güzel, hayırlı kapılar açılacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına haber verir.

 

HABERE YORUM KAT