1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Anne Sütü Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Anne Sütü Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Anne Sütü Görmek Tabiri, Anlamı Nedir? Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Anne Sütü Görmek, Kendi Memesini Emdiğini Görmek, Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek ne demektir ve ne şekilde yorumlanmakta ve nasıl tabir edilmektedir?

A+A-

Rüyada Anne Sütü Görmek nasıl tabir edilmektedir?

Rüyada anne sütü görmek, temizlik ve güzel ahlaktır. Anne sütü her konuda başarıya kavuşacağınız bir döneme girdiğinize, zamanı iyi kullanmaya, iş ve özel hayatında güzel fırsatlara, hayırlı kısmetlere, bereketli işlere ve bol kazançlara işarettir.

Rüyada Memeden Süt Emmek / Birçok âlim bu rüyanın hayırlı olmadığını söylemektedirler. Bu rüya kederlenme ve sıkıntıya girme olarak yorulur. Bazıları da süt emen kişi hapse girer demişlerdir Ebu Sait’e göre meme emen kişi hastalanarak yatağa düşer. Yine bu rüya geçim darlığına, maddi sıkıntılara da yorulabilmektedir.

Rüyada Kendi Memesini Emdiğini Görmek Tabiri

Rüyada kendi memesini emen kişi, yakında yakın akrabalardan birinin mirasına konar. Yine bu rüya kızının hayırlı çıkmasına ve ondan göreceği hayra da işaret olabilmektedir. Rüyasında bir kadının memesini emdiğini görmek ise hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek Tabiri

Rüyada meme dışında herhangi bir azadan meme emen kişi hayır ve menfaat görürken eğer emdiği kişiyi tanıyorsa bu rüya onun için hayırlı değildir. Rüyada bir hayvandan süt emdiğini görmek eğer süt çıkıyorsa ve o hayvan süt verebiliyorsa oldukça güzel ve hayırların habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Emdiğini Görmek Tabiri

Rüyada emmek çoğu tabirciye göre mala işarettir. Emmek ile ilgili rüyalar görülme durumuna göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Eti Yenmeyen Bir Hayvandan Süt Emdiğini Görmek Tabiri

Rüyada eti yenmeyen bir hayvandan süt emen kişi haram bir mala kavuşur. Bu rüya hayırlı olmayan kazançlara, iş hayatında başarılı olmaya ama bu başarıdan bereket görmemeye yorulmaktadır.  Eti yenen bir hayvandan emilen süt  ise güzel ve hayırlı bir paradır.

Rüyada Çocuğu Emzirdiğini Görmek Tabiri

Rüyada herhangi bir çocuğu emzirdiğini gören kişi eğer o çocuk kendi evladıysa büyük bir mertebeye ulaşır, kendi soyundan hayırlı ve ahlaklı büyük insanlar çıkar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.