1. HABERLER

  2. Pişkin Hırsız "Yanlışlıkla Öldürdüm" Dedi
Pişkin Hırsız "Yanlışlıkla Öldürdüm" Dedi

Pişkin Hırsız "Yanlışlıkla Öldürdüm" Dedi

Karaman ilinde bir sokağın ortasında meydana gelen silahlı saldırı da Yusuf Işıklı ve Uzman Onbaşı Erhan Yücael vefat etti. Yoldan şans eseri geçen bir şahıs ise yaralandı. 3 şüpheli ifadelerinde, Uzman Onbaşı Erhan Yücael’i daha önceden tanımadıklarını ve yanlışlık ile vurduklarını söylediler.

A+A-

Yusuf Işıklı’ya olan saldırı eskiden sattıkları arabanın parasını alamadıkları için yaptıklarını söyleyen zanlılardan Devran N., gazetecilerin ‘Cinayeti neden işlediniz?’ sorusuna pişkince gülerek ‘cinayet mi? 10 numara’ diyerek cevap verdi.

Selçuklu Mahallesi Öğretmen Abdurrahim Sokak’ta saat 16.00 da meydana geldi. 3 tane şahıs, Yusuf Işıklı onun beraberinde birlikte oldukları Uzman Onbaşı Erhan Yücael’e ateş açtı.

Uzman Onbaşı Erhan Yücael göğsünden, Yusuf Işıklı sol kol ve koltuk alından, yoldan şans eseri geçen Fatih Öksüz ise Bacağından yaralandı. Ereğli Hastanesi’ne kaldırıldı.

Uzman Onbaşının göğsüne denk gelen 3 mermi onun vefat etmesine neden oldu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  Fatih Öksüz’ün ise tedavisi sürüyor, alınan haberlere göre sağlık durumu iyi.

 

HABERE YORUM KAT