1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları - 2020 gizliden mesaj atma programı
İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları - 2020 gizliden mesaj atma programı

İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları - 2020 gizliden mesaj atma programı

Sevdiğinize açılmak, arkadaşlarınıza çeşitli şakalar yapmak veya bunlara benzer amaçlar için Android hem de yine iOS cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz birçok isim girmeden simsiz Mesaj SMS atma uygulamaları bulunmaktadır. Bu yazımızda bunları site aktaracağız.

A+A-

Ülkemiz çerçevesinde isimsiz yani anonim bir şekilde mesaj gönderebileceğiniz en çok popüler olan servislerden biri de yine Connected2.me platformudur. Oldukça uzun bir süredir gençler tarafınca tercih edilmekte.

Bu gibi bir servis uygulamalarda karşı taraftaki bir kişi sizin kimliğinizi öğrenemez. Bunun ışığında sadece muhabbet ederek yolunuza devam edebilmektesiniz. Sohbet hoşuna gitmesi durumunda da gerçek isminizi vermeniz tabi ki mümkün.

İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları

Wut Wut Uygulaması

Şimdilik sadec iPad ve iPhone sahiplerinin faydalanabildiği sosyal medya uygulamasıdır. Yakın bir zaman çerçevesinde yine Android platforma da gelmesi beklenen wut Wut, Facebook arkadaşlarınız beraberinde kimliğinizi açığa hiçbir şekilde çıkartmayarak mesajlaşabilmenize olanak tanımaktadır. Bu sayede şaka yapmanız, kandırmanız veya herhangi bir çeşit özel bir şey paylaşmak için Wut Wut uygulamasını kullanmanız da mümkün.

İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları - 2020 gizliden mesaj atma programı

Yik Yak Uygulaması

Kendi orijinal fikirlerinizi ve yine düşüncelerinizi özgür bir şekilde ifade etmenize yarayan bir platformdur. Bu sayede sizin düşüncelerinizi beğenmekte olan bireylerde yine iletişim oluşturabilmenizi sağlamaktasınız. Aynı oranda sizler de farklı kullanıcıların paylaştığı şeyleri görüp beğenebilmektesiniz ve onlar ile birlikte adınızı gizleyip mesajlaşabilmektesiniz.

Psst Uygulaması

Herhangi bir çeşit kimliğe yani ada sahip olmayarak bütün kategori ve konular hakkında her türlü düşüncelerinizi paylaşıp farklı kullanıcılar ile de etkileşime ve iletişime geçmenize olanak tanıyan popüler uygulamalardandır. Uygulama üstünde paylaşabileceğiniz çok fazla oranda negatif yorum alınmadığı takdir de 48 saat kadar yayında kalabilmektesiniz ve sonra da siliniyor. Sizin ile birlikte aynı zevklere sahip olan bireyler ile tanışabilmenizi sağlayan uygulamanın anonim olarak mesajlaşma fonksiyonu da bulunmaktadır.

İsimsiz Mesaj SMS atma uygulamaları - 2020 gizliden mesaj atma programı

Truth Uygulaması

Akıllı telefonlarınızın rehberlerinde bulunan bireyler ile mesajlaşabilmenize olanak tanıyan fakat mesajlaşma anında da karşı tarafın hiçbir şekilde kim olduğunuzu dahi görmemesini sağlamakta olan bir çeşit uygulamadır. Bu sayede daha öncelerinde rehberimizde bulunan herkese rahatlıkla şakalar yapabilmekte ve aşkınızı da ilan edebilmektesiniz.

HABERE YORUM KAT