1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İnsanlık "anne lütfen ölme" diye can çekişti “ben ölmek istemiyorum"sözüyle öldü
İnsanlık "anne lütfen ölme" diye can çekişti “ben ölmek istemiyorum"sözüyle öldü

İnsanlık "anne lütfen ölme" diye can çekişti “ben ölmek istemiyorum"sözüyle öldü

Kırıkkale'de gerçekleşen cinayetin ardından sosyal medyaya yansıyan son dakika ayrıntısı kan dondurdu. 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Fedai Baran ile Emine Bulut, arasında sözlü atışma başladı.

A+A-

Fedai Baran eski eşini gözü dönmüş bir şekilde defalarca bıçakladı.

 Emine Bulut'un kızı F.B.B'nin "anne lütfen ölme" diye ağladığı, Emine Bulut'un ise "ölmek istemiyorum" feryadı yürekleri dağladı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılmasının ardından tedaviye alınan Emine Bulut doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran, mahkemedeki ifadesinde,  "Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi.

Fedai Baran, tutuklanarak cezaevine gönderildi

Adalet engeleyemediyse, polis, mahkeme,toplum engelleyemediyse, oradakiler engelleyemediyse o zaman herkes suçlu demektir. Hayattan koparılan bir kadın daha olmasın diye sessiz kalmayacağız. Yaşanan bu vahşet son olsun, kadın cinayetleri son bulsun.

 

HABERE YORUM KAT