1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Her yerde oğlunu arayan acılı baba, 2 ay sonra oğlunun cesedini buldu!
Her yerde oğlunu arayan acılı baba, 2 ay sonra oğlunun cesedini buldu!

Her yerde oğlunu arayan acılı baba, 2 ay sonra oğlunun cesedini buldu!

Antalya'da uçurum kenarında görülen cesedin 2 ay önce ortadan kaybolan 20 yaşındaki üniversite talebesi Eyyüphan Yıldız olduğu tespit edildi. Oğlunun naaşını teslim alan acılı baba, "Bu son yıkılışım" dedi.

A+A-

Antalya'da Güver Uçurumu’nun kenarında tespit edilen ölü erkek bedeninin, sivil havacılık okuyan 20 yaşındaki üniversite talebesi Eyyüphan Yıldız olduğu tespit edildi. Oğlunun naaşını almak için Adana'dan Antalya'ya gelen baba İhsan Yıldız, "Onu aylarca kimse bulamadı, kuşlar sayesinde bulunmuştu. Allah dualarımı kabul etti. Bu son yıkılışım. Artık oğlumun mezarı olacak" diye kendisini teselli etti.

Adana'da ikamet eden İhsan  ve Hatice Yıldız çiftinin 3  çocuğundan en büyüğü 20 yaşındaki Eyyüphan Yıldız, 2017 senesinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu'nda Sivil Havacılık İşletme Bölümünü okumaya hak kazandı. Antalya'ya taşınan Yıldız, Kepez ilçesi Gülveren Mahallesindeki bir öğrenci dairesinde kalmaya başladı.

En son 19 Mayıs'ta yaşadığı daireden ayrılan  Eyyüphan,'a, o tarihten bu güne kadar hiç kimse ulaşamayınca ailesi ve arkadaşları polise kayıp ilanında bulundu .Eyyüphan ile  en son 18 Mayıs'ta cep telefonu ile görüşen baba İhsan Yıldız ise hemen Antalya'ya giderek onu aramaya başladı.

Polisin her noktada bulmaya çalıştığı Eyyüphan için, sınıf arkadaşları da sosyal medya hesaplarından kayıp ilanı vererek onun izine ulaşmaya çalıştılar.

HABERE YORUM KAT