1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Haznedar Pazarı’nda Ekrem İmamoğlu izdihamı
Haznedar Pazarı’nda  Ekrem İmamoğlu izdihamı

Haznedar Pazarı’nda Ekrem İmamoğlu izdihamı

İstanbul, Güngören’de kurulan Haznedar Pazarı’na giden Ekrem İmamoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İmamoğlu’nu alkış ve tezahüratlarla karşılayan kalabalık, yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

A+A-

İBB Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, semt pazarlarını gezerek vatandaşlarla buluşmayı ihmal etmiyor. Seçim kampanyası devam ettiği sırada da pazarları gezen İmamoğlu, Güngören Haznedar Pazarını bir kez daha ziyaret ederek vatandaşlar ile görüştü.

Pazar esnaflarından Engin Üzüm adlı vatandaşın, “Seçimde öncesinde de bizi ziyaret etmiştin. Sana enginar ikram etmiştim, tekrar ikram edeyim yine ye” teklifini geri çevirmeyen İmamoğlu, pazar esnafıyla da önemli görüşmeler gerçekleştirdi. İmamoğlu, pazardaki vatandaşlar ve esnaf tarafından gördüğü yoğun ilgi nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.

Ziyaret sırasında pazar yerinde bulunan vatandaşlar İmamoğlu’na seçim kampanyası sırasında kullanılan afişlerden yapma bez çanta hediye etti.

İmamoğlu, Güngören Haznedar Pazarını seçimden önce de iki kez ziyaret etmişti. O sırada pazarda bulunan bir vatandaş, “Arya Deren” isimli 1 aylık bebeğini İmamoğlu’nun kucağına verdi. Bebeği kucağına aldıktan sonraki duygularını dile getiren İmamoğlu, bu ifadelerini “İnsanın içini titretiyor” sözleriyle dile getirdi.

 

HABERE YORUM KAT