1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Güngören Belediyesi Başkan Yardımcısı’ndan belediye çalışanına akıl almaz ceza!
Güngören Belediyesi Başkan Yardımcısı’ndan belediye çalışanına akıl almaz ceza!

Güngören Belediyesi Başkan Yardımcısı’ndan belediye çalışanına akıl almaz ceza!

Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, belediyede görevli bir personelin kendisini görüp ayağı kalkmadığı gerekçesiyle tarihe geçecek akıl almaz bir ceza verdi. İpekçi, Belediyenin tuvaleti önünde oturttuğu personele, oradan geçen herkese selam verme cezası verdi.

A+A-

Güngören Belediye başkan yardımcısı Veysel İpekçi personeline haddini aşan bir cezayla gündeme geldi. Belediye binasında  makamına geçtiği sırada kendisini fark edemeyen bir belediye personeli kendisini fark edemeyip ayağa kalkmadı diye tuvalettin önünde oturtup selam cezası verdi.

TALİMATA İŞSİZ KALMAKTAN DOLAYI UYDU

Çaresiz bir şekilde başkan yardımcısının emrini yerine getiren E.T isimli belediye çalışanı kovulup işsiz kalkmaktan korktuğu için çaresiz bir şekilde koridordaki sandalyede oturup mesaiye başladı.

DİĞER BELEDİYE PERSONELLERİ TEPKİ GÖSTERDİ!

Bu sırada mesai arkadaşları E.T’yi teselli etmeye çalıştı. Birkaç belediye personelinin tepki göstermesi üzerine durum telefonla, gün boyunca binada bulunmayan Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir’e bildirildi.

BAŞKANDAN JET TALİMAT!

Olayı öğrenen Güngören Belediye başkanı Bünyamin Demir, yardımcısı Veysel İpekçi’yi arıyarak cezayı sonlandırmasını istedi. Veysel İpekçi ise cezayı başkanın talimatıyla durdurdu.

BELEDİYE BAŞKANI ÖZÜR DİLEDİ!

Belediye Başkanı Güngören Belediyesi Başkan Yardımcısı’ndan belediye çalışanına akıl almaz ceza! olayın basında ve kamuoyunda yayılmasının ardından twitterde açıklama yaptı: "Başkan yardımcımızın istifası alınmıştır. Mesai arkadaşımız ve Güngören halkından özür dileriz." Dedi.

BAŞKANIN BU MESAJINA YORUM YAĞDI:

Bu olay öyle özürle geçiştirelecek bir şey değil. İşin vehametinin farkında değilsin. Verdiğiniz zarar yenilir yutulur değil. Hemen şimdi istifanı vermelisin.
@mehmettuluce4

İnsan düşünmeden edemiyor yaptıkları medyada duyulmasaydi bu başkan yardımcısı bu pervasızca davranışının kuvvetini kimden neyden alıyor. Yada şöyle söyleyeyim bu olay sadece sizin kulağınıza gelseydi yine istifasını istermiydiniz?
@yudumciftci

Keşke şöyle topluca bir harakiri yapsanız da, biz de arkanızdan “helal olsun ne kadar onurlu insanlarmış” desek...
@CumhurFrankfurt

Bitmezler "yürüyen ego" lar bunlar. O kadar çok lar ki tiksinti geldi. Heryerdeler ve ego su olmayan adam yerine koyulmuyor artık memlekette. Çok yazık.
@Ysmnozdmr0606

MELİK GÖKÇEK SERT ÇIKTI

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek olayı öğrnmesiyle twitterden açıklama yaptı.

“Kendisine ayağa kalkmadığı için tuvalet önünde nöbet tutturmak ne demek? Böyle bir kişiyi AK Partili kabul etmiyorum… Bu adam derhal Güngören Belediye'sinden istifa etmeli. İstifa etmiyorsa atılmalı… Acilen sonuç bekliyoruz…”

VEYSEL İPEKÇİ KİMDİR?

1982 ‘de Trabzon’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaptı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümünü bitirdikten sonra AÜ Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalında yüksek lisans öğrenimini tamamladı.

Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezun Mensup Kültür ve Eğitim Derneği Başkanlığı yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevler yaptı. 2019 yerel seçimlerinde Güngören Belediyesi’ni kazanan AKP’nin ilçe belediye başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

HABERE YORUM KAT