1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gamze Akkuş İlgezdi kendisine öncelik tanımayan kuaföre cezayı fena kesti!
Gamze Akkuş İlgezdi kendisine öncelik tanımayan kuaföre cezayı fena kesti!

Gamze Akkuş İlgezdi kendisine öncelik tanımayan kuaföre cezayı fena kesti!

CHP milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, kendisine sıra önceliği tanımadığı gereçsiyle 5 yıldır müşterisi olarak gittiği kuaför salonunu Ataşehir Belediye başkanı eşi Battal İlgezdi’ye şikayet etti. Başkan İlgezdi, ise salonunu çeşitli sebeplerle mühürletti.

A+A-

Ataşehir'de günlerce sahip olduğu milyon dolarlık rezidans daireleriyle bilinen CHP İstanbul milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, 5 yıldır Ataşehir’de tercih ettiği kuaförü öncelik verilmediği için belediye başkanı eşine söyledi. Battal İlgezdi ise, salona belediye zabıtalarını gönderdi. Gelen zabıta ekipleri,  içeride bulunan asma katın kaçak olduğu yönünde tutanak tuttu. Belediye memurları asma katın yıkılması için salon sahiplerine süre verdi.

Kuaför salonu sahipleri yaşadıkları sorunları Sabah muhabirine anlatmasıyla ortaya çıktı.

2014 yılından beri kendilerini tercih ettiklerini söyleyen işletme sahipleri, bu noktadan sonra her şeyin farklı geliştiğini söyledi. İşletme sahibi, Emre Erçevik, zaman zaman sorunlar yaşıyorduk. Gamze hanım çat kapı geliyordu. Bu da diğer müşterilerimizin mağduriyet yaratıyordu.” Dedi.

Son olay geçtiğimiz günler yaşanmış, manikürcü arkadaşımız farklı bir müşteriye hizmet verirken, Gamze hanım gelmiş ve hizmet istemiş, diğer arkadaşımızda haklı olarak biranda bırakıp hizmet verememiş. Bu olayla Gamze hanım sinirlenip salonu terk etmiş kendisini belediye başkanı eşi almış. İşte tamda buradan sonra kabuslar yaşanmaya başladı.”şeklinde konuştu.

OLAY YARGIDA:

3 ortak, avukatları Emel Durmaz aracılığıyla belediyenin usulsüz bir şekilde ruhsat iptaline karşı idare mahkemesine başvurarak durdurma talebinde bulundu. Mahkeme yürütmeyi durdu. Öte yandan Emel durmaz, İlgezdi çiftine maddi manevi dava açacaklarını dile getirdi.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler