1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CNN Türk muhabirinin 1 saate dilenerek kazandığı para şaşırttı!
CNN Türk muhabirinin 1 saate dilenerek kazandığı para şaşırttı!

CNN Türk muhabirinin 1 saate dilenerek kazandığı para şaşırttı!

CNN Türk’te hafta içi her gün yayınlanan A’dan Z’ye programının sunucusu Cem Seymen, A’dan Z’ye programında dilencilik dosyasını açtığını duyurdu. Bu bağlamda CNN Türk muhabirlerinden Sema Akbulut sosyal bir deney için dilenci kılığına girdi. Akbulut’un 1 saatte dilenerek kazandığı para herkesi şaşırttı.

A+A-

CNN Türk’ye yayınlanan Cem Seymen’in sunduğu A’dan Z programı bir ilke imza atıldı. 

Cem Seymen, Türkiye’de sürekli olarak tartışma konusu olan dilencilik dosyasını açtığını duyurdu. Bu konuda CNN Türk ekibi sosyal bir deney yapmaya karar verdi. Deney için CNN TÜRK’ün başarılı muhabiri Sema Akbulut seçildi. Akbulut, eline aldığı sahte oyuncak bir bebekle Fatih'te bir camimim önünde 1 saat dilendi.

DİLENCİLİK İÇİN CUMA GÜNÜ SEÇİLDİ

Ekip manevi duyguların arttığı Cuma gününü özelikle seçerek, Fatih’te bir caminin önüne geldi. Hazırlıklar tamamlanmasıyla Sema Akbulut, dilencilik yapmaya başladı.

1 SAATE DİLENEREK KAZANDIĞI PARA ŞAŞIRTTI!

Akbulut’un yaklaşık olarak 1 saatte kazandığı para herkesi şok etti. Sema Akbulut, kısa sürede 82 lira topladı. Bu hesapla, 8 saat çalışan bir dilencinin 656 lira gibi bir rakam kazandığı ortaya çıktı.

KEDİ AYRINTISI:

Yayınlanan görüntülerde, Sema Akbulut’un yanına kedi gelmesi, verilen paraların arttırdığını gösterdi.

CEM SEYMEN TEBRİK ETTİ

Çekimlerin ardından Cem Seymen, sosyal deneyi gerçekleştiren ekip arkadaşı Sema Akbulut'u programına alarak, başarılı performansı için tebrik etti.

Seymen, Ardından yaptığı açıklamayla vicdan sömürücüler karşısında uyararak, 1 saate kazanılan paranın üst düzey bir yönetcinin bile kazanamayacağını söyledi.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT