1. HABERLER

  2. Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden Beni Bırakma dizisinin 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

A+A-

Öğle kuşağının zirve sahibi Beni Bırakma dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Emrah Akduman ve Sude Doğar başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve uzun süredir gündemden düşmeyen Beni Bırakma'nın yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Peki Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte detaylar.

Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin fenomen dizisi Beni Bırakma 261. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma 258. bölümünde neler oldu?

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla'ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep'e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

ATV Beni Bırakma 260. bölüm

Hafta içi dizilerinin en çok izlenenlerinden biri olan Beni Bırakma 260. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Beni Bırakma'ın 260.. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Beni Bırakma oyuncuları

Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Rızacan Durmuş Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca Yakut

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT