1. HABERLER

  2. beIN SPORTS HABER HD Frekansı (şifresiz) | 2019 beIN SPORTS frekans bilgileri
beIN SPORTS HABER HD Frekansı (şifresiz) | 2019 beIN SPORTS frekans bilgileri

beIN SPORTS HABER HD Frekansı (şifresiz) | 2019 beIN SPORTS frekans bilgileri

beIN SPORTS HABER HD yeni frekans bilgileri 2019 haberimizde bulabilirsiniz.TÜRKSAT 4A şifresiz olarak HD yayın yapan beIN SPORTS HABER HD frekans bilgileri ile bu sayfadan edinebilirsiniz.

A+A-

beIN SPORTS HABER kanalı şifresiz bir şekilde 25 Kasım 2017'de yayın hayatına başlamıştır. Platformun ilk ve tek şifresiz kanalıdır.Digiturk platformunda 83 numaralı kanaldır. Spor haberleri yanı sıra spor programları yayınlanmaktadır. beIN SPORTS HABER HD Frekans bilgileri 2019 ilgili merak edilenler bu sayfada. beIN SPORTS HABER HD Frekans bilgilerini manuel arama yardımı ile televizyon kanallınıza ayarlayabilirsiniz.

Türkiye'nin 3 haberleşme toplam 5 adet uydusu bulunmaktadır. Haberleşme uydusu olarak kullanılan Türksat 4a uydusu yıllar önce karasal yayından gelişim göstererek uydu yayınlarına geçmemize neden olmuştu.Türksat 4A yeni uydunun hizmete girmesyle artık çanak antenin yönü değiştirilmeyecek,  televizyon kanalları yeni frekanslara taşınacak. Yani artık 2019 beIN SPORTS HABER HD frekans bilgileri ile izlemek istiyorsanız çanak anteninizin yönüyle oynamanıza gerek bulunmamaktadır.

beIN SPORTS HABER HD frekans bilgileri ile Türksat 4a uydusu, kablolu yayın, digitürk, teledünya, Turkcell TV, Tivibu gibi sistemler üzerinden izlenebiliyor.

beIN SPORTS HABER HD Frekans Bilgileri | 2019 beIN SPORTS HABER HD yeni frekans bilgileri

Türksat uydusundan yayın yapan beIN SPORTS HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

Kanal adı: beIN SPORTS HABER HD
Uydu: Türksat
Frekans: 12378  
Sembol Oranı: 30000
Polarizasyon: H - Yatay

beIN SPORTS HABER HD frekans ayarları nasıl yapılır?

1- Önce kumandanızda Menü veya Setup tuşuna basın. Açılan menüden Uydu Ayarları kısmına gelin. Sonra uydu alıcısının marka veya modeline göre Kanal Arama - Manuel Arama - Kanal Ekleme - El ile Arama gibi menülerden hangisi beliriyor ise kumandanızdaki Aşağı - Yukarı Ok Tuşu ile ona gelin.

2- Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka ve modeline göre TP Frekansı - Alış Frekansı - Frekans - Uydu Frekansı - Transponder seçeneklerinden biri belirecektir. Kumandanızdaki Aşağı - Yukarı Ok Tuşu ile o seçeneğin üstüne gelerek, oradaki boş alana kumandanın rakam tuşlarıyla yayınımız için YUKARIDA YER ALAN değerini girin.

3- Yine aynı pencerede Sembol Oranı ya da Sembol Rate yazan bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneğin üstüne gelerek oradaki boş alana kumandanın rakam tuşları ile yayın için YUKARIDA YER ALAN değerini girin.

4- Yine aynı pencerede bulunan Polarizasyon ya da POL şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bunun üstüne gelerek kumandanızdaki Sağ - Sol Ok Tuşları ile seçin.

5 - Yine aynı menü penceresinde bulunan FEC Kodu ayarını yapmak için kumandanın Sağ - Sol Ok Tuşlarını kullanarak TLC için 5/6’yı seçin. Eğer sizin uydu alıcınızda da FEC Kodu girmek için bir seçenek bulunmuyorsa, bu kodu girmenize gerek yoktur.

6- Kumandanızın OK tuşuna basarak gerekli olan tüm bilgileri kaydetmiş olacaksınız. Sonrasında uydu alıcınızın (Receiver) modeline göre Aramayı Başlat ya da TP Tara tuşlarıyla beIN SPORTS HABER HD 'yi aramayı başlatabilirsiniz. Arama işlemi bitikten sonra uydu alıcısı (Receiver) bulduğu kanalı listenin en sonuna kaydedecektir.

Tüm bu talimatları yerine getirdiğiniz halde beIN SPORTS HABER HD 'yi hala izleyemiyorsanız, lütfen yeniden kurulum yapın, uydu alıcınızı satın aldığınız yetkili servise başvurun.

beIN SPORTS HABER HD Hakkında

Türksat uydulsundan şifresiz izlenebilmektedir. Ayrıca bu kanaldan EuroLeague bir ya da iki Türk takımının müsabakası şifresiz olarak Tüm Türkiye'ye yayınlanmaktadır

. Bu müsabakalar tamamı ile Digiturk'ün kendi seçtiği müsabakalardır. Euroleague Final Four 2018 müsabakaları da bu kanaldan şifresiz bir şekilde yayınlanmıştır.

HABERE YORUM KAT