1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Koç, Fatih Terim için çok sert konuştu! Sicili neden bu kadar bozuk?
Ali Koç, Fatih Terim için çok sert konuştu! Sicili neden bu kadar bozuk?

Ali Koç, Fatih Terim için çok sert konuştu! Sicili neden bu kadar bozuk?

Spor gündemine dair açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim için ağır ifadelerde bulundu.

A+A-

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sponsorluk anlaşması sırasında spor gündemine dair gazetecilere açıklamalarda bulundu.

“Bir teknik adamın sicili neden bu kadar bozuk olabilir?

Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'in sicilinin niçin bu kadar kabarık olduğunun düşünülmesi gerektiğini belirten Ali Koç, "Onların özünde olan bir şey. Geçenlerde Avrupa Kulüpler Birliği yönetim kuruluna seçildik. Dünya neler konuşuyor, biz neler konuşuyoruz. Bizim ülkemizde yok efendim tweet 19:05'te atılmış falan... Bizi şunu konuşmamız gerekiyor; Futbolun içinde bu denli olan bir teknik adamın sicili neden bu kadar bozuk olabilir, neden bu kadar çok ceza alır? Bunları konuşmuyoruz. Bana TFF üzerinde baskı yaratmak için bazı şeyler özellikle yapılıyor gibi geliyor.Değişik bir dönemden geçiyoruz." dedi.

Şimdi bu açıklamaların ardından Fatih Terim’in Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç’a nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.

Galatasaray'dan cevap gecikmedi!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Twitter hesabı üzeriden Ali Koç'un Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim ile ilgili kısmıyla alakalı yaptığı açıklamaya cevap vererek, "Rekabette geri kalmanın çaresizliği!" şeklinde tweet attı.

 

HABERE YORUM KAT